Fama GX – مهندسی دقیق و طراحی ارگونومیک.

Willach بیش از 50 سال است که معیار فناوری داروسازی را تعیین می‌کند. کیفیت نهایی و دقت کامل، FAMA را به سیستم پیشرو ذخیره‌سازی داروخانه‌ها تبدیل کرده است. به لطف مهندسی پیشرفته، کشوهای FAMA برای یک نسل کامل از داروسازان و یا بیشتر قابل‌استفاده است و در دکوراسیون داروخانه مورد استفاده قرار می گیرد.

Fama GX به طور خاص برای ذخیره داروها، با توجه ویژه به ارگونومی و عملکرد، طراحی شده است. نتیجه یک سیستم ذخیره کاملاً منطقی است که استفاده از آن فوق‌العاده راحت است. هیچ سیستم دیگری به شما کشوهایی ارائه نمی‌دهد که بتوانند بسته‌های بیشتری را در فضای مشابهی ذخیره کنند.

COMFORT STORE

کشوهای Fama GX در موقعیت کاملاً باز خود ثابت هستند و بنابراین می‌توانید با راحتی خود محصولات را خارج یا دوباره پر کنید. تقسیم‌کننده‌های فرعی، تقسیم‌کننده‌های متقابل و نگهدارنده بارکد با هم ترکیب می‌شوند تا به طور منظم کالاها را سازماندهی کند.
COMFORT STORE دسترسی ارگونومیک را فراهم می‌کند و هنگام استفاده از کشوها دستان شما آزاد است.

 

FULL ACCESS
می‌توان هر کشوی Fama GX را بیرون کشید تا کل ظرفیت ذخیره‌سازی آن مشخص شود. این بدان معنی است که همیشه از فضای موجود به‌خوبی استفاده می‌شود و دسترسی به اقلام نیز آسان است. این کار با مکانیزم پیچیده swingin امکان‌پذیر شده است که هنگام باز شدن کشو را از داخل تثبیت می‌کند و با بسته شدن آن به طور خودکار جمع می‌شود.
FULL ACCESS در مقایسه با کشوهای معمولی تا 10٪ فضای ذخیره‌سازی قابل‌استفاده‌تری را فراهم می‌کند.

 

AUTO CLOSE
کشوهای Fama GX که به طور کامل گسترش نیافته‌اند، هنگام باز شدن به طور خودکار بسته می‌شوند. این حرکت برگشتی با مهندسی دقیق و ریل‌های راهنمای اندکی متمایل تسهیل می‌شود. کار با کشوها به تلاش کمتری نیاز دارد و همچنین باعث صرفه‌جویی در وقت می‌شود زیرا می‌توان کشوها را بلافاصله پس از استفاده، بست.
AUTO CLOSE به این معنی است که می‌توانید به کشوها اعتماد کنید تا در هنگام خدمت به مشتریان، کاملاً بسته شوند.

 

EASY STEP
bayهای کشوی Fama GX سهولت در استفاده را امکان‌پذیر می‌کنند. با استفاده از پله‌های تعبیه شده در آن می‌توان به‌راحتی به کشوهای بالایی نیز دسترسی پیدا کرد. نگران نباشید، آن را با پا بیرون بیاورید و وقتی روی آن می‌ایستید، در جای خود ثابت می‌ماند. وقتی دوباره پایین می‌آیید، پله به طور خودکار جمع می‌شود.
EASY STEP دسترسی به کشوهای بالایی را به‌راحتی، ایمن و بدون نیاز به نردبان یا مراحل اضافی امکان‌پذیر می‌کند.

 

Fama GX – سازماندهی عالی، بهره‌وری چشمگیر فضا.

کشوهای با ظرفیت بزرگ Fama GX فضای ذخیره‌سازی بی‌نظیری را در زمینه صرفه‌جویی در فضا ارائه می‌دهند. هیچ سیستم دیگری به همان اندازه محصولات را در فضای مشابه ذخیره نمی‌کند و تقسیم‌کننده انعطاف‌پذیر بوده و سیستم برچسب زدن از نظم کامل برخوردار است. علاوه بر این، می‌توانید اقلام را به‌راحتی مرتب کنید.

Fama GX – تنظیمات مناسب برای هرگونه نیاز.

کشوهای Fama GX را می‌توان به‌تنهایی متناسب با نیازهای شما تنظیم کرد. فضای داخلی به لطف سیستم پیچیده تقسیم‌کننده‌ها برای هرگونه نیاز انعطاف‌پذیر است. دامنه محصولات Fama GX شامل کشوهایی با عمق و ارتفاع مختلف است.

مثال‌هایی از پیکربندی

محفظه برای محصولات غیر مخلوط: بسته‌های تقسیم شده مشابه را می‌توان با استفاده از یک تقسیم‌کننده جداگانه در محفظه مشابهی ذخیره کرد.

 

ارتفاع دوبرابر: کشوهایی با ارتفاع دوبرابر و با میله‌های گالری برای ذخیره بسته‌های حجیم، ظروف و بطری‌ها ایده‌آل است

 

بدون تقسیم‌کننده مرکزی: Fama GX نیز با یک‌پایه مشبک پیوسته و بدون تقسیم‌کننده مرکزی برای ذخیره‌سازی وسایل بسیار بزرگ در دسترس است.

 

محفظه‌های مختلط: بسته‌های تقسیم شده یا وسایل کند حرکت را که با مقادیر بسیار اندک انباشته شده‌اند را می‌توانید در کنار هم در یک محفظه برای صرفه‌جویی در فضا سازماندهی کنید.

 

Apron برای میله‌های گالری: می‌توان دو طرف کشو را با Apronها بست تا بسته‌های انباشته (به‌عنوان‌مثال موجودی اضافی) یا مواد حجیم (سرنگ، کانول) را ضمن محافظت از گردوغبار، در محل نگه دارد.

 

تقسیم‌کننده‌های متقاطع فولادی: با قراردادن تقسیم‌کننده‌های متقاطع فولادی در هر جا، محفظه‌های بزرگی ایجاد می‌شود.

 

گستره محصول

کشوها در 4 عمق و 2 ارتفاع (هر یک از 4 اندازه‌گیری مختلف) موجود هستند.

ظاهر منحصربه‌فرد از نظر شکل و رنگ

این انتخاب شماست: پنل‌های جلو فولادی Fama Vision در 2 طرح مختلف و 28 رنگ ارائه می‌شوند. آنها ساده، مقرون‌به‌صرفه و به‌راحتی قابل نصب هستند: شما فقط آنها را برش دهید.
همچنین می‌توان پنل‌های جلویی ساخته شده از چوب یا مواد دیگر را نصب کرد.

* Fama Vision 1 برای کشوهای تک ارتفاع 100 و 125 میلی‌متر (برای کشوهایی با ارتفاع دوبرابر: 200 میلی‌متر / 250 میلی‌متر) در دسترس است. Fama Vision 2 فقط برای کشوهای تک ارتفاع 125 میلی‌متر (برای کشوهایی با ارتفاع دوبرابر: 250 میلی‌متر) در دسترس است.

راه‌حل‌های داروخانه Willach

نسخه مناسب برای هر داروخانه: Willach پیشرو در بازار تجهیزات ذخیره‌سازی و توزیع دارو در اروپا است. با استفاده از FAMA و CONSIS، Willach می‌تواند راه‌حل‌های کاملی از سیستم را برای ذخیره‌سازی معمول و کاملاً خودکار بسته‌های دارو، برای هر نوع داروخانه با هراندازه ای، ارائه دهد. Willach برای اطمینان از بالاترین استانداردهای کیفیت، کلیه فرایند تولید محصول را در آلمان انجام می‌دهد.

سیستم‌های رباتیک: توزیع‌کننده‌های رباتیک CONSIS مفهومی اتوماتیک و بسیار کارآمد برای داروخانه شما ارائه می‌دهند. خواه بخواهید در وقت خود صرفه‌جویی کنید یا فضای بیشتری به دست آورید، CONSIS برای هر شرایطی راه‌حل مناسب دارد.

سیستم کشویی: کشوهای FAMA دسترسی سریع به بسته‌ها، با دید خوب، استفاده عالی از فضا و کارایی مناسب ارگونومیک را فراهم می‌کنند. هیچ سیستم دیگری به شما کشوهایی ارائه نمی‌دهد که بتوانند بسته‌های بیشتری را در همان فضا ذخیره کنند.

سیستم‌های قفسه‌بندی: سیستم‌های قفسه‌بندی FAMA به‌عنوان یک سیستم مدولار برای دستیابی به بیشترین انعطاف‌پذیری ممکن توسعه داده شدند. آنها می‌توانند دقیقاً با نیازهای شخصی شما سازگار شوند تا وسایل را در سینی‌ها، کشوها یا در قفسه‌ها ذخیره کنید. میز کار نیز می‌تواند یکپارچه شود.

توجه:این سیستم ها هنوز در ایران اجرا نشده است  و صرفا برای اطلاع رسانی به داروسازان عزیز از منابع خارج از کشور ترجمه شده است.