آدرس

اصفهان، خیابان شریف واقفی

جنب کوچه 10،ساختمان نور

اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی

شماره تماس‌  : 03132648849

شماره همراه : 09136992614

ایمیل : info@theshahrara.ir

ساعات کار: 8:30 الی 15

ساعات تماس: 9 الی 18

instagram 03 whatsapp aparat

ما چه کسی هستیم؟

در سال 1388 تیم متخصص و پرانرژی دهکده دیزاین فعالیت خود را به‌صورت گسترده در حوزه دکوراسیون داخلی با مدیریت جناب آقای رستگارنیا شروع کرد با توجه به تعداد بالای منازلی که نیاز به بازسازی داشت و همین‌طور همکاری با پیمانکاران ساختمان‌ها رزومه چشم‌گیری برای خود ایجاد کردیم. ولی این تمام چیزی نبود که ما به دنبال آن بودیم باوجودی که در این حوزه تجربه بسیاری داشتیم تصمیم گرفتیم کار خود را به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای برای قسمتی از بازار انجام دهیم به همین خاطر تمرکز اصلی خود را بر روی طراحی دکوراسیون کلینیک‌های پزشکی، داروخانه و مطب پزشکان قراردادیم،در این حوزه مطالعات بسیاری انجام شد، یک تیم حرفه‌ای و باتجربه را در اختیار گرفتیم تا علاوه بر ارائه کار شیک نیازهای واقعی این بخش از بازار را بتوانیم تأمین کنیم. ما از دهکده دیزاین به شهرآرا مهاجرت کردیم و اعتقاد داریم تخصص شما در محیط زیبا بیشتر به چشم می‌آید

سوالات احتمالی شما از ما

1-مدت‌زمان شروع پروژه تا انتها (حداقل و حداکثر) چه قدر هست؟

مدت‌زمان طراحی و اجرای پروژه در مرحله‌ی اول بستگی به نوع پروژه (بازسازی و یا افتتاح)،  مساحت، طراحی و… بستگی دارد.

اما یکی از مزیت‌های گروه شهرآرا با توجه به تجربه‌ای که در این زمینه دارد اجرا در کوتاه‌ترین زمان است. چون اکثر پزشکان و داروسازان محدودیت زمانی دارند و زیاد نمی‌توانند محل کار خود را برای بازسازی و یا تخریب تعطیل کنند و یا زمان محدود در افتتاح دارند(بدلیل استیجاری بودن ملک،شرایط معاونت غذا دارو و…) تیم ما در کم‌ترین زمان متعهد میشود که یک پروژه را به اتمام برساند،بطور کلی برای طراحی و اجرا یک داروخانه از 20روز تا حداکثر 90روز زمان لازم است که این بازه با توجه به مواردی که ذکر شد متغیر است.

امتیاز دهی

2-هزینه های طراحی و بازدید چقدر است؟

یک نسخه را برای همه نمیتوان پیچید! موارد زیادی در قیمت های طراحی تاثیر دارند.مثل:متراژ،نوساز یا فرسوده بودن ملک،زمان کارفرما،درخواست ها و نیازهای کارفرما،انحصاری و خاص بودن طراحی و… اما قیمت طراحی از 9میلیون شروع میشود که با توجه به موارد ذکر شده متغییر  است.برای اطلاعات دقیق تر از خدمات بسته های طراحی و قیمت ها باید با مشاوران شهرآرا در ارتباط باشید و شرایط ملک را در اختیار ما قرار دهید.

امتیاز دهی

3-امکان طراحی و اجرا داروخانه در شهرستان وجود دارد؟

در همه ی شهرهای ایران امکان طراحی و اجرا دکوراسیون داروخانه وجود دارد. و تجربه طراحی و اجرا پروژه در شهرهای مختلف مثل تهران،زرند،رفسنجان،گلستان،کردستان،اصفهان و…را داریم.

اطلاعات بیشتر در مورد روند همکاری را از مشاوران شهرآرا بپرسید.

امتیاز دهی

4-من داروخانه ی استیجاری دارم،آیا عاقلانه ست که برای دکوراسیون هزینه کنم؟

طراحی همه ی قفسه بندی ها و کانتر ها بصورتی هست که قابل جابه جایی هستند.پس نگران اینکه بعدا در یک ملک دیگر نتوانید از دکور استفاده کنید نباشید.پیشنهاد ما هم این است که در طراحی از رنگ غالب سفید استفاده کنید،که بعد از جابه جایی دکور برای هرفضایی مناسب و قابل استفاده باشند.

امتیاز دهی
امتیاز دهی
Call Now Button
× ارتباط با مشاوران شهرآرا