آدرس

اصفهان، خیابان شریف واقفی

جنب کوچه 10،ساختمان نور

اطلاعات تماس

شماره تماس‌  : 03132648849

شماره همراه : 09136992614

ایمیل : info@theshahrara.ir

ساعات کار: 8:30 الی 15

ساعات تماس: 9 الی 18

ما چه کسی هستیم؟

در سال 1388 تیم متخصص و پرانرژی دهکده دیزاین فعالیت خود را به‌صورت گسترده در حوزه دکوراسیون داخلی با مدیریت جناب آقای رستگارنیا شروع کرد با توجه به تعداد بالای منازلی که نیاز به بازسازی داشت و همین‌طور همکاری با پیمانکاران ساختمان‌ها رزومه چشم‌گیری برای خود ایجاد کردیم. ولی این تمام چیزی نبود که ما به دنبال آن بودیم باوجودی که در این حوزه تجربه بسیاری داشتیم تصمیم گرفتیم کار خود را به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای برای قسمتی از بازار انجام دهیم به همین خاطر تمرکز اصلی خود را بر روی طراحی دکوراسیون کلینیک‌های پزشکی، داروخانه و مطب پزشکان قراردادیم،در این حوزه مطالعات بسیاری انجام شد، یک تیم حرفه‌ای و باتجربه را در اختیار گرفتیم تا علاوه بر ارائه کار شیک نیازهای واقعی این بخش از بازار را بتوانیم تأمین کنیم. ما از دهکده دیزاین به شهرآرا مهاجرت کردیم و اعتقاد داریم تخصص شما در محیط زیبا بیشتر به چشم می‌آید

سوالات احتمالی شما از ما

1-مدت‌زمان شروع پروژه تا انتها (حداقل و حداکثر) چه قدر هست؟

مدت‌زمان طراحی و اجرای پروژه در مرحله‌ی اول بستگی به نوع پروژه دارد، مثل مساحت، نوع پروژه (چیدمان، بازسازی، طراحی)… بستگی دارد.

اما یکی از مزیت‌های گروه شهرآرا با توجه به تجربه‌ای که در این زمینه دارد اجرا در کوتاه‌ترین زمان است. چون اکثر پزشکان و داروسازان محدودیت زمانی دارند و زیاد نمی‌توانند محل کار خود را برای بازسازی و یا تخریب تعطیل کنند، تیم ما در کم‌ترین زمان و در ساعاتی که محدودیت وجود نداشته باشد می‌تواند پروژه‌ای مثلاً 80 متری را در ده روز، روزی 7 ساعت خارج از تایم کاری کارکنان اجرا کند که مصداق این صحبت، پروژه دکتر بخشایی (داروخانه آبان) هست.

2-تیم طراح بر چه اساسی انتخاب می‌شوند؟

تیم طراحان شهرآرا از با سابقه ترین افراد انتخاب می شوند،کسانی هستند که آشنایی کامل با موضوع پروژه دارند و میتوانند بهترین پیشنهاد را برای پروژه ها بدهند. البته با توجه به پکیج مورد نظر شما،ممکن است چند طراح همزمان با هم روی پروژه ای کار کنند و شما بتوانید بسته های پیشنهادی بیشتری را مشاهده کنید.

3-آیا تضمینی در انقضای طراحی های انجام شده هست؟

در جواب این سؤال باید بگوییم که در ابتدای کار، ما سلیقه‌ی شمارا شناسایی می‌کنیم، مثلاً اینکه چه سبک طراحی را بیشتر دوست دارید (کلاسیک یا مدرن). طراحان ما سعی می‌کنند باتجربه که در این زمینه‌دارند بهترین و کاربردی‌ترین طرح را بزنند ولی موردی که در اکثر طرح‌ها حائز اهمیت هست و سال ساخت را مشخص می‌کند استفاده از متریال های متنوع هست، به‌عنوان مثال چند سال پیش در اکثر دکوراسیون‌های داخلی از سنگ‌های تزیینی به‌شدت استفاده می‌شد والان کاملاً مشخص است که این طراحی دکوراسیون متعلق به چند سال پیش است، یا در حال حاضر از چوب ترمو در اجرا به‌شدت استفاده می‌شود قطعاً در آینده مصالح و متریال های جدیدی وارد بازار می‌شود و چوب ترمو قدیمی به‌حساب می‌آید، کاری که ما انجام می‌دهیم این است که سعی می‌کنیم بیشتر از متریالی استفاده کنیم که همیشه شیک و قابل‌توجه هستند، هم‌چنین از رنگ‌هایی استفاده می‌کنیم که بر اساس روانشناسی انتخاب می‌شوند و نه فقط رنگ‌هایی ازلحاظ بصری زیبا هستند و مختص یک دوره خاص

4-هزینه بازدید های اولیه چقدر است؟

ما دو مرحله بازدید داریم مرحله اول که رایگان هست بازدید از فضا برای مشخص نمودن نیازهای محل و تشخیص اینکه اصلاً محل نیاز به بازسازی نما دارد یا باید از اول تخریب و بازسازی شود. به‌صورت کلی در این مرحله از بازدید موارد نیاز به طراحی و بازسازی مشخص می‌شود، در مرحله‌ی دوم بازدید توسط طراح موردنظر کارفرما صورت می‌گردد (با توجه به پکیج انتخابی) که طراح از محل برداشت انجام می‌دهد و شروع به طراحی با توجه به وضعیت‌های موجود انجام می‌دهد.

5-در چه شهرهایی به جز اصفهان شرایط اجرا پروژه را دارید؟

ما هیچ محدودیتی در طراحی و اجرا برای شهرهای مختلف نداریم.در ابتدای راه از دو روش میتونیم همکاری داشته باشیم:

1.تکمیل فرم بررسی وضعیت و ارسال عکس های فضا توسط کارفرما و مشاوره تلفنی،انتخاب پکیج طراحی و قرار بازدید اولیه و برداشت پلان دقیق و …

2.تکمیل فرم بررسی وضعیت و ارسال عکس از فضا توسط کارفرما،بازدید از فضا و مشاوره تخصصی و…

پیشنهاد ما اینه که شما پکیج طراحی انتخاب کنید که در جلسه ی بازدید برداشت پلان دقیق داشته باشیم،البته از لحاظ اقتصادی هم اینکار بصرفه تر هست چون شما فقط هزینه ی طراحی رو پرداخت میکنید و دیگه نیاز به پرداخت هزینه برای بازدید های خارج از شهر نیست.

Call Now Button
× ارتباط با مشاوران شهرآرا