داروخانهٔ برند: داروخانه یکی از مکان‌هایی است که بدون شک تمام انسان‌ها با هر قومیتی به آن مراجعه می‌کنند. دلیل اینکه تمامی مردم به دارو و وسایل بهداشتی نیاز پیدا خواهند کرد و برای تهیه باید به داروخانه مراجعه کنند. اما نکتهٔ مهم این است که با وارد شدن به داروخانه چه چیزی بیشتر جلب‌توجه می‌کند؟ شلوغی زیاد؟ تمیز بودن فضا؟ رفتار پرسنل داروخانه؟ طراحی داروخانه یا دکوراسیون داروخانه؟

معروف شدن و افزایش فروش داروخانه و به عبارتی برند شدن، جلب کردن نظر مشتری‌ها و تشویق آنها به خرید، باید با روشی صحیح انجام شود. به همین علت روش‌ها تبلیغاتی و بازاریابی باید با تبحر خاصی انجام شود. دکور خوب و استاندارد در داروخانه به این روند کمک زیادی می‌کند.

طراحی و اجرای دکور داروخانه

برای طراحی دکور داروخانه باید قسمت کانتر و ارتباط با مشتری که متشکل از کامپیوتر، تلفن و قسمت انتظار است از بخش تحویل دارو توسط داروساز جدا در نظر گرفته شود. در این شرایط کارمندان بهتر می‌توانند با مشتری ارتباط برقرار کرده و نسخه آن‌ها را مورد بررسی قرار دهند. پس در این شرایط میزان اشتباهات و حواس‌پرتی به حداقل رسیده و بدون تأخیر و تداخل فعالیت‌ها می‌توان دارو را در اختیار بیمار (مشتری) قرارداد.

گروه معماران شهرآرا با استفاده از تیم متخصص و حرفه‌ای در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه، توانسته پروژه‌های بسیاری از داروخانه‌های بزرگ و مطرح را در شهر اصفهان و دیگر شهرها اجرا کند. برای بهره‌مندی از خدمات مشاوره در زمینه طراحی دکور داروخانه با کارشناسان مجرب شهرآرا تماس حاصل بفرمایید.

image

ارزش‌هایی که با طراحی و چیدمان اصولی در کسب‌وکار شکل میگیره

image

استفاده بهینه از فضا

مشکل همیشگی داروخانه‌ها کمبود فضا برای دپو محصولات، عدم توجه به جایگاه مسئول فنی، شلوغی و نامنظمی محصولات است. با درنظرگرفتن تمامی استانداردها و توجه به اینکه هیچ فضای پرتی در طراحی داروخانه نباید باشد، باید از فضا حداکثر استفاده را کرد. با طراحی اصولی داروخانه هیچ‌وقت با کمبود فضا مواجه نمی‌شوید!

کارایی محیط کسب وکار

با درنظرگرفتن اولویت‌های داروساز و استاندارها در محیط کار می‌توان چیدمان قفسه‌ها، کانترها، فضای مشتری و محل کار پرسنل را به نحوی طراحی کرد که محیطی با کارایی بالا، زیبا و مدرن، با دسترسی مناسب و راحت با توجه به تعدد مراجعه ایجاد شود .

جذب بیشتر افراد

با ایجاد دکوراسیون جذاب و مناسب داروخانه افراد بیشتری با توان خرید بالاتری شمارا انتخاب می‌کنند، وقتی شما محیط خوبی فراهم کنید و محصولات برند و باکیفیتی را برای فروش داشته باشید قطعاً گزینه اول انتخاب افراد هستید. دقیقاً موردی که مابعد از بازسازی داروخانه‌ها از پزشکان داروساز می‌شنویم افزایش فروش حداقل سه برابری بوده!

image

ایجاد آرامش

داروخانه ناخودآگاه محیطی پرتنش است. کمتر پیش می‌آید کسی بدون مشکل جسمی و روحی وارد داروخانه شود. با طراحی زیبا و منحصربه‌فرد می‌توانیم، دقایقی مراجعه‌کننده‌ها را از بیماری دور کنیم و بهبودی و حس خوب را منتقل کنیم.

راه های درخواست طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی داروخانه

درخواست مشاوره

با تکمیل فرم درخواست مشاوره، کارشناسان ما با توجه به درخواست ارسالی، با شما تماس خواهند گرفت.

تماس با ما

تماس با کارشناسان گروه معماران شهرآرا جهت دریافت مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه

بررسی وضعیت داروخانه

با تکمیل فرم بررسی وضعیت، با توجه به نیازهای شما، از مشاوره و پیشنهادات ما برخوردار خواهید شد.

طراحی پیشخوان داروخانه

مهم‌ترین قسمت در داروخانه پیشخوان آن است. پیشخوان یا کانتر باید از صندوق مجزا باشد. پذیرش نسخه و صندوق باید جداگانه باشد تا مشتری مجبور نباشد زمان زیادی را برای سفارش و دریافت دارو تلف کند. علاوه بر این کارکنان داروخانه نیز می‌توانند با دقت و حواس جمعی بیشتر نسخه را بررسی کرده و دارو را در اختیار مشتری قرار دهد. رنگ پیشخوان باید روشن باشد. همچنین ارتفاع و طراحی آن استاندارد بوده تا مشتری با کارکنان بتواند ارتباط بهتری برقرار کند.

هزینه طراحی و اجرای دکور داروخانه مدرن

قیمت طراحی داروخانه بر اساس پارامترهای مختلف تعیین می‌گردد. یکی از این پارامترهای مهم متراژ و نوع متریالی است که در اجرای معماری داخلی داروخانه مورداستفاده قرار می‌گیرد. هرچه متراژ بزرگ‌تر باشد بالطبع به مصالح بیشتری نیاز است. مصالح می‌تواند شیشه، چوب، ام‌دی‌اف و … باشد. شهرآرا با سال‌ها تجربه و متشکل از تیم متخصص و پرانرژی فعالیت گسترده‌ای در زمینه دکوراسیون داخلی دارد. شما می‌توانید برای بهره‌مندی از خدمات مشاوره و اطلاع از قیمت‌ها با کارشناسان مجرب شهرآرا تماس حاصل بفرمایید

وجه تمایز گروه معماران شهرآرا

اولین شرکت مشاوره و طراحی اختصاصی

قبل از وارد شدن به این حوزه درباره آنچه نیاز واقعی داروخانه‌ها و مراجعه‌کنندگان (بیماران) است، تحقیقات بسیاری انجام دادیم برای ما مهم بود نیازها و استانداری که باید برای طراحی در نظر بگیریم چه چیزی است بعد از تشکیل گروه حرفه‌ای، فعالیتمان را آغاز کردیم.

کاهش هزینه‌های اجرایی

وجود یک کارگاه اختصاصی موجب شده است هزینه‌ها را به میزان زیادی کاهش دهیم تنها به این دلیل که واسطه‌هایی که برای اجرا در میان هستند را حذف کنیم و بتوانیم هر خلاقیتی را اجرا کنیم.

بهینه کردن زمان

با داشتن تجربه کافی و همچنین طراحان خبره و تیم اجرایی توانا، در این حوزه توانسته‌ایم برای داروسازان عزیز که معمولاً محدودیت زمانی دارند، داروخانه‌هایی در کمترین زمان و با کیفیت تضمینی طراحی و اجرا کنیم.

چند میگیرید بازسازی کنید؟

در جواب این سؤال که قطعاً سؤال مهمی هم هست باید بگیم که:
یک نسخه رو نمیشه برای همه پیچید!

قیمت یک پروژه بازسازی و طراحی داروخانه به خیلی از موارد مثل، متراژ فضا، متریال، نیازهای کارفرما، نوساز یا فرسوده بودن ملک (اگر فرسوده باشه مواردی مثل: کف، سقف، نورپردازی، دیوارها و… باید بازسازی شوند!) و.. در نهایت تا طراحی اولیه انجام نشه امکان برآورد دقیق قیمت نیست! در قدم اول فرم بررسی وضعیت دکوراسیون داروخانه رو تکمیل کنید و ما با بررسی فرم شما یک بازه قیمت رو اعلام کنیم .

دکوراسیون داروخانه مدرن

فضای هر داروخانه متفاوت است و نوع طراحی که برای یک داروخانه مدرن مورداستفاده قرار می‌گیرد بستگی به متراژ داروخانه نیز دارد.

گروه شهرآرا داروخانه‌هایی که فضای آن بیش از ۵۰ متر می‌باشد را طراحی و اجرا می‌کند. دلیل اینکه در فضای کمتر از ۵۰ متر، طراحی خاص و مدرن قابل‌اجرا نیست، در طراحی مدرن باید فضای مراجعه‌کننده و پرسنل کافی باشد.

شما می‌توانید از تکمیل طریق فرم بررسی وضعیت و ارسال برای ما از راهنمایی و مشاوره کارشناسان ما بهره ببرید.

سعی ما بر این است که داروخانه شما به بهترین حالت طراحی شود تا حتی از کمترین فضا نیز بیشترین بهره‌برداری را ببرید و همچنین با دکوراسیون مدرن، زیبا و فکر شده به افزایش مراجعه‌کننده کمک کنیم.

فرم بررسی وضعیت

همان‌طور که هیچ پزشکی قبل از آنکه بیمار خود را معاینه کند هیچ نسخه‌ای برای او نمی‌نویسد یا به تعبیری از نسخه‌های آماده برای بیماران خود استفاده نمی‌کند گروه معماران شهرآرا نیز برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر فرم‌هایی طراحی کرده که با توجه به خواسته و نیاز شما و همین‌طور با توجه به محیطی که در آن قرار دارید بهترین طرح پیشنهادی را به شما ارائه دهد. قبل از اینکه ما مجری کار شما باشیم به شما مشاوره می‌دهیم تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. لطفاً فرم مربوطه را تکمیل و دکمه ارسال را بزنید .

رنگ و نورپردازی در طراحی دکور داروخانه

نورپردازی در داروخانه بسیار مهم است. نورپردازی اگر مناسب و به‌اندازه باشد در جلب‌توجه مشتری بسیار مؤثر است. مشتری بهتر می‌تواند محصول موردنیاز خود را انتخاب و خریداری نماید. اگر مشتری تجربه خوبی در خرید از شما داشته باشد مجدداً به فروشگاه شما مراجعه می‌کند.

در طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه باید از رنگ‌های روشن استفاده نمود تا حس تمیزی به مشتری القا پیدا کند. رنگ سفید، آبی و کرم گزینه مناسبی هستند. انتخاب یکی از این سه رنگ به عنوان رنگ اصلی و ترکیب آن با رنگ‌های دیگر به زیبایی و جذابیت کار می‌افزاید.

1- آیا تغییر دکوراسیون تأثیری در افزایش فروش دارد؟

دو عامل مهم در جذب مراجعه‌کنندگان برای داروخانه‌ها: اول محل قرارگیری داروخانه و دوم طراحی داخلی داروخانه است. نحوه قرارگیری پرسنل، محل انتظار مراجعه‌کننده، نوع چیدمان، رنگ و طرح همگی از عواملی است که در جذب افراد مؤثر هستند که این امکانات با طراحی درست و استاندارد میسر می‌شود.

2- بهترین زمان بازسازی داروخانه چه موقع است؟

ما معمولاً برای انجام پروژه‌ها به‌گونه‌ای اقدام و برنامه‌ریزی می‌کنیم که کمترین زمان ممکن نیاز به تعطیلی محل کار شما باشد (در مواقع بازسازی) و معمولاً کار اجرا را به‌صورت فازبندی انجام می‌شود و در روزهای تعطیل. ولی در به‌صورت کلی تعطیلات نوروز، تعطیلات خرداد، تابستان و ماه رمضان بهترین زمان برای اجرا و یا بازسازی دکوراسیون داروخانه است.

3- چطور با متراژ کم داروخانه می‌توانم بهترین بهره‌وری از محیط رو داشته باشم؟

همه چیز با طراحی درست و اصولی امکان‌پذیر است. از فضاهای کوچک با طراحی فکر شده می‌توان بهترین بهره‌وری را ایجاد کرد.

4- آیا تدبیری برای بی‌نظمی و شلوغی‌هایی که معمولاً در داروخانه هست دارید؟

درتیم طراحی به مواردی ازاین‌دست حتماً توجه می‌شود و معمولاً در داروخانه‌ها، سعی می‌کنیم باتوجه‌به تنوع دربسته بندی داروها که خود رنگ‌آمیزی دارد، رنگ غالب را سفید در نظر گرفته که هم تأثیر در بزرگ‌تر به نظر رسیدن فضا دارد و هم بی‌نظمی ایجاد نمی‌کند و البته متریال و رنگی که برای پرسنل ایجاد یکنواختی نکند را در نظر می‌گیریم. همچنین توجه به نورپردازی از دیگر عوامل مهم در این امر هست که به بهترین نحو انجام می‌شود.

5- طراحی و بازدید هزینه دارد؟

دو نوع پکیج طراحی با خدمات و قیمت‌های مختلف داریم که قیمت‌ها با توجه به فیلم و عکس‌هایی که برای ما ارسال کردید، متراژ و خواسته‌های کارفرما در نظر گرفته می‌شود. بعد از انتخاب پکیج طراحی، قرار بازدید هماهنگ خواهد شد. در بازدید از فضا پلان برداری، مشاوره در جانمایی و … انجام خواهد شد.

6- امکان انجام پروژه در شهرهای دیگر هم وجود دارد؟

هیچ محدودیتی در اجرا پروژه در هیچ‌کدام از شهرهای ایران وجود ندارد. اگر پلان دقیق از فضا موجود باشد بدون بازدید اولیه بعد از انتخاب پکیج، طراحی انجام می‌شود. کلکسیون طراحی به‌صورت آنلاین پیش خواهد رفت و برای اجرا هم بیش از نیمی از کار در اصفهان انجام خواهد شد و فقط نصب در محل پروژه باقی می‌ماند.

Call Now Button
× ارتباط با مشاوران شهرآرا