داروخانه یکی از مکان‌هایی است، که بدون شک تمام انسان‌ها با هر قومیتی به آن مراجعه می‌کنند. علتش هم آن است که تمامی مردم به دارو و وسایل بهداشتی نیاز پیدا خواهند کرد و برای تهیه باید به داروخانه مراجعه کنند.اما نکته ی مهم این است که با وارد شدن به داروخانه چه چیزی بیشتر جلب توجه میکند؟شلوغی زیاد؟ تمیز بودن فضا؟ رفتار پرسنل داروخانه؟
شاید تاحالا دقت نکرده باشید اما دکوراسیون داخلی داروخانه خیلی مهم است چون با طراحی داروخانه حس تمیزی، مطبوع بودن تهویه، نظم و چیدمان درست داروهارا میتوان در نظر گرفت. برای معروف شدن وافزایش فروش داروخانه و به عبارتی برند شدن،جلب کردن نظر مشتری ها و تشویق آنها به خرید،باید با روشی صحیح انجام شود. به همین علت روش ها تبلیغاتی و بازاریابی باید با تبحر خاصی انجام شود.

طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه

برای طراحی داخلی داروخانه باید قسمت کانتر و ارتباط با مشتری که متشکل از کامپیوتر، تلفن و قسمت انتظار است از بخش تحویل دارو توسط داروساز جدا در نظر گرفته شود. در این شرایط کارمندان بهتر می‌توانند با مشتری ارتباط برقرار کرده و نسخه آن‌ها را مورد بررسی قرار دهند. پس در این شرایط میزان اشتباهات و حواس پرتی به حداقل رسیده و بدون تاخیر و تداخل فعالیت‌ها می‌توان دارو را در اختیار بیمار(مشتری)قرار داد.
گروه معماران شهرآرا با استفاده از تیم متخصص و حرفه ای در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه، توانسته پروژه های بسیاری از داروخانه های بزرگ و مطرح را در شهر اصفهان و دیگر شهرها اجرا کند. برای بهره‌مندی از خدمات مشاوره در زمینه طراحی داروخانه با کارشناسان مجرب شهرآرا تماس حاصل بفرمایید.

image

ارزش‌هایی که با طراحی و چیدمان اصولی در کسب‌وکار شکل میگیره:

image

استفاده بهینه از فضا

مشکل همیشگی داروخانه ها کمبود فضا برای دپو محصولات،عدم توجه به جایگاه مسئول فنی،شلوغی و نامنظمی محصولات است.با در نظر گرفتن تمامی استانداردها و توجه به اینکه هیچ فضای پرتی در طراحی‌ داروخانه نباید باشد،باید از فضا حداکثر استفاده را کرد.با طراحی اصولی داروخانه هیچ وقت با کمبود فضا مواجه نمیشوید!

کارایی محیط کسب وکار

با در نظر گرفتن اولویت های داروساز و استاندارها در محیط کار میتوان چیدمان قفسه ها،کانتر ها،فضای مشتری و محل کار پرسنل را به نحوی طراحی کرد که محیطی با کارایی بالا،زیبا و مدرن، با دسترسی مناسب و راحت با توجه به تعدد مراجعه  ایجاد شود .

جذب بیشتر افراد

با ایجاد دکوراسیون جذاب و مناسب داروخانه افراد بیشتری با توان خرید بالاتری شمارا انتخاب میکنند،وقتی شما محیط خوبی فراهم کنید و محصولات برند و باکیفیتی رابرای فروش داشته باشید قطعا گزینه اول انتخاب افراد هستید. دقیقا موردی که ما بعد از بازسازی داروخانه ها از پزشکان داروساز میشنویم افزایش فروش حداقل سه برابری بوده!

image

ایجاد آرامش

داروخانه ناخودآگاه محیطی پر تنش است. کمتر پیش می آید کسی بدون مشکل جسمی و روحی وارد داروخانه شود. با طراحی زیبا و منحصربه‌فرد میتوانیم،دقایقی  مراجعه‌کننده هارا از بیماری دور کنیم و بهبودی و حس خوب را منتقل کنیم.

راه های درخواست طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه

درخواست مشاوره

با تکمیل فرم درخواست مشاوره، کارشناسان ما با توجه به درخواست ارسالی، با شما تماس خواهند گرفت.

تماس با ما

تماس با کارشناسان گروه معماران شهرآرا جهت دریافت مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه

بررسی وضعیت داروخانه

با تکمیل فرم بررسی وضعیت، با توجه به نیازهای شما، از مشاوره و پیشنهادات ما برخوردار خواهید شد.

طراحی پیشخوان داروخانه

مهمترین قسمت در داروخانه پیشخوان آن است. پیشخوان یا کانتر باید از صندوق مجزا باشد. پذیرش نسخه و صندوق باید جداگانه باشد تا مشتری مجبور نباشد زمان زیادی را برای سفارش و دریافت دارو تلف کند. علاوه بر این کارکنان داروخانه نیز می‌توانند با دقت و حواس جمعی بیشتر نسخه را بررسی کرده و دارو را در اختیار مشتری قرار دهد. رنگ پیشخوان باید روشن باشد. همچنین ارتفاع و طراحی آن استاندارد بوده تا مشتری با کارکنان بتواند ارتباط بهتری برقرار کند.

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه

قیمت طراحی داروخانه بر اساس پارامترهای مختلف تعیین می‌گردد. یکی از این پارامترهای مهم متراز و نوع موادی است که در اجرای معماری داخلی داروخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرچه متراژ بزرگ‌تر باشد بالطبع به مواد و مصالح بیشتری نیاز است. مصالح می‌تواند شیشه، چوب، ام دی اف و … باشد. شهرآرا با سال‌ها تجربه و متشکل از تیم متخصص و پرانرژی فعالیت گسترده‌ای در زمینه دکوراسیون داخلی دارد. شما می‌توانید برای بهره‌مندی از خدمات مشاوره و اطلاع از قیمت‌ها با کارشناسان مجرب شهرآرا تماس حاصل بفرمایید.

وجه تمایز گروه معماران شهرآرا

اولین شرکت مشاوره و طراحی اختصاصی

قبل از وارد شدن به این بخش درباره آنچه نیاز واقعی کلینیک‌های زیبایی و درنهایت مراجعه‌کنندگان آنها (بیماران) است تحقیقات بسیاری انجام دادیم برای ما مهم بود آنها چه می‌خواهند و اصول خاصی که باید برای طراحی در این حوزه در نظر بگیریم چه چیزی است بعد از تشکیل یک تیم حرفه‌ای پا به این عرصه گذاشتیم و شروع به فعالیت کردیم

کاهش هزینه‌های اجرایی

داشتن یک کارگاه اختصاصی موجب شده است هزینه‌های شما را به میزان زیادی کاهش دهیم تنها به این دلیل که هزینه ‌های واسطه هایی که برای اجرا در میان هستند را حذف کرده‌ایم.هر خلاقیتی در کارگاه ما قابل پیاده سازی است

بهینه کردن زمان

به علت داشتن تجربه کافی و همچنین طراحان خبره و تیم اجرایی توانایی ما در این زمینه به نسبت همکاران بیشتر بوده و توانسته‌ایم برای قشر پزشکان عزیز که معمولاً محدودیت زمانی دارند ، در کمترین زمان و توجه به زمان‌بندی تعطیلات رسمی پروژه‌ها را با بهترین کیفیت انجام دهیم.

چند نمونه از طراحی دکوراسیون داروخانه ها

پروژه دکوراسیون داروخانه آفتاب

پروژه داروخانه دکتر رستمی

پروژه داروخانه دکتر سلحشور

چند میگیرید بازسازی کنید؟

در جواب این سوال که قطعا سوال مهمی هم هست باید بگیم که:
یک نسخه رو نمیشه برای همه پیچید!

قیمت یه پروژه بازسازی و طراحی داروخانه به خیلی از موارد مثل،متراژ فضا،متریال،نیاز های کارفرما،نوساز یا فرسوده بودن ملک(اگر فرسوده باشه مواردی مثل: کف،سقف،نورپردازی ،دیوارها و… باید بازسازی شوند!)و.. در نهایت تا طراحی اولیه انجام نشه امکان برآورد دقیق قیمت نیست!میتونید در قدم اول فرم بررسی وضعیت دکوراسیون داروخانه رو تکمیل کنید و ما میتونیم با بررسی فرم شما یک بازه قیمت رو اعلام کنیم .
دکوراسیون مدرن داروخانه

فضای هر داروخانه متفاوت است و نوع طراحی که برای یک داروخانه مدرن مورد استفاده قرار میگیرد بستگی به متراژ داروخانه نیز دارد.

گروه معماران شهرآرا در نظر دارد بیشتر پروژه هایی که فضای داروخانه بیش از 50 متر می باشد را طراحی و اجرا نماید.

ولی این باعث نمی شود که داروخانه هایی که متراژ آن ها کمتر از 50 متر است را طراحی و اجرا نکند.

شما می توانید از تکمیل طریق فرم بررسی وضعیت و ارسال برای ما از راهنمایی و مشاوره کارشناسان ما بهره ببرید.

سعی ما براین است که داروخانه شما به بهترین حالت طراحی کنیم تا حتی از کمترین فضای نیز بیشترین بهره برداری را ببرید.

فرم بررسی وضعیت

همانطور که هیچ پزشکی قبل از آنکه بیمار خود را معاینه کند هیچ نسخه ای برای او نمی‌نویسد یا به تعبیری از نسخه های آماده برای بیماران خود استفاده نمی‌کند گروه معماران شهرآرا نیز برای خدمت رسانی هرچه بهتر فرم‌هایی طراحی کرده که با توجه به خواسته و نیاز شما و همین طور با توجه به محیطی که در آن قراردارید بهترین طرح پیشنهادی را به شما ارائه دهد. قبل از اینکه ما مجری کار شما باشیم به شما مشاوره می‌دهیم تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. لطفا فرم مربوطه را تکمیل و دکمه ارسال را بزنید .

رنگ و نورپردازی در طراحی دکوراسیون داروخانه

نورپردازی در داروخانه بسیار مهم است. نورپردازی اگر مناسب و به اندازه باشد در جلب توجه مشتری بسایر موثر است. مشتری بهتر می‌تواند محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نماید. اگر مشتری تجربه خوبی در خرید از شما داشته باشد مجددا به فروشگاه شما مراجعه می‌کند.
در طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه باید از رنگ‌های روشن استفاده نمود تا حس تمیزی به مشتری القا پیدا کند. رنگ سفید، آبی و کرم گزینه مناسبی هستند. انتخاب یکی از این سه رنگ به عنوان رنگ اصلی و ترکیب آن با رنگ‌های دیگر به زیبایی و جذابیت کار می‌افزاید.

1-آیا تغیر دکوراسیون تاثیری در افزایش فروش دارد؟

دو عامل مهم در جذب مراجعه‌کنندگان برای داروخانه‌ها اول محل قرارگیری داروخانه و دوم طراحی داخلی داروخانه که نحوه قرارگیری پرسنل ،محل انتظار مراجعه‌کننده ، نوع چیدمان، رنگ و طرح همگی از عواملی است که در جذب افراد مؤثر هستند که این امکانات با بازسازی و تغییر دکور میسرمیشود.

2-بهترین زمان بازسازی داروخانه چه موقع است؟

ما معمولاً برای انجام پروژه‌ها به‌گونه‌ای اقدام و برنامه‌ریزی می‌کنیم که کمترین تایم ممکن نیاز به تعطیلی محل کار شما باشد و معمولاً کار اجرا را به‌صورت فازبندی انجام داده و در روزهای تعطیل ولی در کل تایم تعطیلات نوروز ،تعطیلات خرداد، تابستان و ماه رمضان بهترین تایم‌ها برای انجام این کار است .

3-چطور با متراژ کم داروخانه میتوانم بهترین بهره وری از محیط رو داشته باشم ؟

با توجه به سابقه ما در امر بازسازی و طراحی نمونه‌های زیادی از داروخانه‌هایی که متراژ پایین‌ داشتند،با آگاهی و رعایت استانداردها در ابعاد قفسه‌ها و محیط کار داروخانه پرت فضایی رو از بین برده تا حتی متراژ کم هم تأثیری در این امر نداشته .

4-آیا تدبیری برای بی‌نظمی و شلوغی‌هایی که معمولاً در داروخانه هست دارید ؟

درتیم طراحی به مواردی ازاین‌دست حتماً توجه می‌شود و معمولاً در داروخانه‌ها ،سعی می‌کنیم با توجه به تنوع دربسته بندی داروها که خود رنگ‌آمیزی دارد، رنگ غالب را سفید در نظر گرفته که هم تأثیر در بزرگ‌تر به نظر رسیدن فضا دارد و هم بی‌نظمی ایجاد نمی‌کند و البته متریال و رنگی که برای پرسنل ایجاد یکنواختی نکند را در نظر می‌گیریم. همچنین توجه به نورپردازی از دیگر عوامل مهم در این امر هست که به بهترین نحو انجام می‌شود.

5-طراحی و بازدید هزینه دارد؟

دو نوع پکیج طراحی با خدمات و قیمت های مختلف داریم،که قیمت ها با توجه به فیلم و عکس هایی که برای ما ارسال کردید،متراژ و خواسته های کارفرما در نظر گرفته میشه. بعد از انتخاب پکیج طراحی،قرار بازدید هماهنگ خواهد شد.در بازدید از فضا پلان برداری،مشاوره در جانمایی و … انجام خواهد شد.

6-امکان انجام پروژه در شهرهای دیگر هم وجود دارد؟

هیچ محدودیتی در اجرا پروژه درهیچکدام از شهرهای ایران وجود ندارد.اگر پلان دقیق از فضا موجود باشد بدون بازدید اولیه بعد از انتخاب پکیج، طراحی انجام میشود.کرکسیون طراحی بصورت آنلاین پیش خواهد رفت و برای اجرا هم بیش از نیمی از کار در اصفهان انجام خواهد شد و فقط نصب در محل پروژه باقی میماند.

Call Now Button
× ارتباط با مشاوران شهرآرا