طراحی دکوراسیون داروخانه

در دنیای امروز دکوراسیون محیط‌های مختلف حرف اول در آرامش محیط و کارایی آن را دارد و ازآنجایی‌که داروخانه‌ها یکی از مراکز پررفت‌وآمد است و این مراکز روزانه با افراد بیمار و کم‌توان سروکار دارد و حتی همراهان بیمارانی که نیز کم‌حوصله هستند، اهمیت بسیار زیادی در چیدمان و دکوراسیون داخلی برای این فضا وجود دارد و ایجاد فضائی که در عین زیبایی و اثرگذار بودن کارایی لازم را هم داشته باشد می‌طلبد، تا ناخودآگاه با ورود افراد حس آرامش و اطمینان در آنان القا شود. سعی ما در طراحی‌ها با توجه به نیازها و در نظر گرفتن مخاطبان شما و رعایت زیبایی بصری، ارگونومی و استانداردهاست.

ارزش‌هایی که تغییر دکوراسیون کلینیک در کسب‌وکار به وجود می‌آورد:


1187622

جذب بیشتر افراد

با ایجاد دکوراسیون جذاب و مناسب افراد بیشتری راغب شده برای رفع نیاز خود محیطی که جذابیت بیشتری را دارد انتخاب کنند و در نتیجه افراد بیشتری جذب محیط کاری شما میشوند.
understanding

ایجاد آرامش

داروخانه ناخودآگاه مشکلات سلامتی و بهداشتی به یاد می‌آورد. کمتر پیش میاید که بدون مشکلات جسمی و روحی وارد داروخانه شویم. حال یک طراحی زیبا و منحصربه‌فرد می‌تواند مراجعه‌کنندگان را هرچند کوتاه‌مدت از فکر مریضی به دور و روند بهبودی را نیز تسریع بخشد.

optimization

استفاده بهینه از فضا

 با در نظر گرفتن تمامی استانداردها و توجه به اینکه هیچ فضای پرتی در طراحی‌ها نباید وجود داشته باشد می‌توان حداکثر استفاده از فضای موجود را نمود و بهترین بهره‌وری را داشت.
like

کارایی محیط کسب وکار

با در نظر گرفتن اولویت های شما در محیط کار میتوان چیدمان قفسه ها و محل کار پرسنل را به نحوی طراحی کرد که محیطی با کارایی بالا و دسترسی مناسب و راحت با توجه به تعدد مراجعه  ایجاد شود .وجه تمایز گروه معماران شهرآرا

سوالات احتمالی شما از ما

1آیا تغیر دکوراسیون تاثیری در افزایش فروش دارد؟

دو عامل مهم در جذب مراجعه‌کنندگان برای داروخانه‌ها اول محل قرارگیری داروخانه و دوم طراحی داخلی داروخانه که نحوه قرارگیری پرسنل ،محل انتظار مراجعه‌کننده ، نوع چیدمان، رنگ و طرح همگی از عواملی است که در جذب افراد مؤثر هستند که این امکانات با بازسازی و تغییر دکور میسرمیشود.

2بهترین زمان بازسازی داروخانه چه موقع است؟

ما معمولاً برای انجام پروژه‌ها به‌گونه‌ای اقدام و برنامه‌ریزی می‌کنیم که کمترین تایم ممکن نیاز به تعطیلی محل کار شما باشد و معمولاً کار اجرا را به‌صورت فازبندی انجام داده و در روزهای تعطیل ولی در کل تایم تعطیلات نوروز ،تعطیلات خرداد، تابستان و ماه رمضان بهترین تایم‌ها برای انجام این کار است .

3چطور با متراژ کم داروخانه میتوانم بهترین بهره وری از محیط رو داشته باشم ؟

با توجه به سابقه ما در امر بازسازی و طراحی نمونه‌های زیادی از داروخانه‌هایی که متراژ پایین‌ داشتند،با آگاهی و رعایت استانداردها در ابعاد قفسه‌ها و محیط کار داروخانه پرت فضایی رو از بین برده تا حتی متراژ کم هم تأثیری در این امر نداشته .

4آیا تدبیری برای بی‌نظمی و شلوغی‌هایی که معمولاً در داروخانه هست دارید ؟

درتیم طراحی به مواردی ازاین‌دست حتماً توجه می‌شود و معمولاً در داروخانه‌ها ،سعی می‌کنیم با توجه به تنوع دربسته بندی داروها که خود رنگ‌آمیزی دارد، رنگ غالب را سفید در نظر گرفته که هم تأثیر در بزرگ‌تر به نظر رسیدن فضا دارد و هم بی‌نظمی ایجاد نمی‌کند و البته متریال و رنگی که برای پرسنل ایجاد یکنواختی نکند را در نظر می‌گیریم. همچنین توجه به نورپردازی از دیگر عوامل مهم در این امر هست که به بهترین نحو انجام می‌شود.