داروخانهٔ برند: داروخانه یکی از مکان‌هایی است که بدون شک تمام انسان‌ها با هر قومیتی به آن مراجعه می‌کنند. دلیل اینکه تمامی مردم به دارو و وسایل بهداشتی نیاز پیدا خواهند کرد و برای تهیه باید به داروخانه مراجعه کنند. اما نکتهٔ مهم این است که با وارد شدن به داروخانه چه چیزی بیشتر جلب‌توجه می‌کند؟ شلوغی زیاد؟ تمیز بودن فضا؟ رفتار پرسنل داروخانه؟ طراحی داروخانه یا دکوراسیون داروخانه؟

معروف شدن و افزایش فروش داروخانه و به عبارتی برند شدن، جلب کردن نظر مشتری‌ها و تشویق آنها به خرید، باید با روشی صحیح انجام شود. به همین علت روش‌ها تبلیغاتی و بازاریابی باید با تبحر خاصی انجام شود. دکور خوب و استاندارد در داروخانه به این روند کمک زیادی می‌کند.

طراحی و اجرای دکور داروخانه

برای طراحی دکور داروخانه باید قسمت کانتر و ارتباط با مشتری که متشکل از کامپیوتر، تلفن و قسمت انتظار است از بخش تحویل دارو توسط داروساز جدا در نظر گرفته شود. در این شرایط کارمندان بهتر می‌توانند با مشتری ارتباط برقرار کرده و نسخه آن‌ها را مورد بررسی قرار دهند. پس در این شرایط میزان اشتباهات و حواس‌پرتی به حداقل رسیده و بدون تأخیر و تداخل فعالیت‌ها می‌توان دارو را در اختیار بیمار (مشتری) قرارداد.

گروه معماران شهرآرا با استفاده از تیم متخصص و حرفه‌ای در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه، توانسته پروژه‌های بسیاری از طراحی و دیزاین داروخانه‌های بزرگ و مطرح را در شهر اصفهان و دیگر شهرها اجرا کند. برای بهره‌مندی از خدمات مشاوره در زمینه طراحی دکور داروخانه با کارشناسان مجرب شهرآرا تماس حاصل بفرمایید.

image

ارزش‌هایی که با طراحی و چیدمان اصولی در کسب‌وکار شکل میگیره

image

استفاده بهینه از فضا

مشکل همیشگی داروخانه‌ها کمبود فضا برای دپو محصولات، عدم توجه به جایگاه مسئول فنی، شلوغی و نامنظمی محصولات است. با درنظرگرفتن تمامی استانداردها و توجه به اینکه هیچ فضای پرتی در طراحی داروخانه نباید باشد، باید از فضا حداکثر استفاده را کرد. با طراحی و دیزاین داروخانه به صورت اصولی هیچ‌وقت با کمبود فضا مواجه نمی‌شوید!

کارایی محیط کسب وکار

با درنظرگرفتن اولویت‌های داروساز و استاندارها در محیط کار می‌توان چیدمان قفسه‌ها، کانترها، فضای مشتری و محل کار پرسنل را به نحوی در طراحی دیزاین داروخانه لحاظ کرد که محیطی با کارایی بالا، زیبا و مدرن، با دسترسی مناسب و راحت با توجه به تعدد مراجعه ایجاد شود.

جذب بیشتر افراد

با ایجاد دکوراسیون جذاب و مناسب داروخانه افراد بیشتری با توان خرید بالاتری شمارا انتخاب می‌کنند، وقتی شما محیط خوبی فراهم کنید و محصولات برند و باکیفیتی را برای فروش داشته باشید قطعاً گزینه اول انتخاب افراد هستید. دقیقاً موردی که مابعد از بازسازی داروخانه‌ها از  داروسازان می‌شنویم افزایش فروش حداقل سه برابری بوده!

image

ایجاد آرامش

داروخانه ناخودآگاه محیطی پرتنش است. کمتر پیش می‌آید کسی بدون مشکل جسمی و روحی وارد داروخانه شود. با طراحی و دیزاین داخلی داروخانه به شیوه‌ای منحصربه‌فرد و زیبا می‌توانیم، دقایقی مراجعه‌کننده‌ها را از بیماری دور کنیم و بهبودی و حس خوب را منتقل کنیم.

راه های درخواست طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی داروخانه

درخواست مشاوره

با تکمیل فرم درخواست مشاوره، کارشناسان ما با توجه به درخواست ارسالی، با شما تماس خواهند گرفت.

تماس با ما

تماس با کارشناسان گروه معماران شهرآرا جهت دریافت مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه

بررسی وضعیت داروخانه

با تکمیل فرم بررسی وضعیت، با توجه به نیازهای شما، از مشاوره و پیشنهادات ما برخوردار خواهید شد.

طراحی پیشخوان داروخانه

مهم‌ترین قسمت در داروخانه پیشخوان آن است. پیشخوان یا کانتر باید از صندوق مجزا باشد. پذیرش نسخه و صندوق باید جداگانه باشد تا مشتری مجبور نباشد زمان زیادی را برای سفارش و دریافت دارو تلف کند. علاوه بر این کارکنان داروخانه نیز می‌توانند با دقت و حواس جمعی بیشتر نسخه را بررسی کرده و دارو را در اختیار مشتری قرار دهد. رنگ پیشخوان باید روشن باشد. همچنین ارتفاع پیشخوان داروخانه و طراحی آن استاندارد بوده تا مشتری با کارکنان بتواند ارتباط بهتری برقرار کند.

هزینه طراحی و اجرای دکور داروخانه مدرن

قیمت طراحی داروخانه مدرن بر اساس پارامترهای مختلف تعیین می‌گردد. یکی از این پارامترهای مهم در هزینه دکوراسیون داروخانه، متراژ و نوع متریالی است که در اجرای معماری داخلی داروخانه مورداستفاده قرار می‌گیرد. هرچه متراژ بزرگ‌تر باشد بالطبع به مصالح بیشتری نیاز است. مصالح دکور داروخانه ام دی اف یا شیشه یا چوب و … میتواند باشد و به طور مثال قیمت دکور داروخانه ام دی اف با دکور با متریال دیگر متفاوت است. شهرآرا با سال‌ها تجربه و متشکل از تیم متخصص و پرانرژی فعالیت گسترده‌ای در زمینه طراحی داروخانه مدرن دارد. فرقی نمیکند در کجای ایران هستید، برای طراحی دکوراسیون داروخانه در تهران، شیراز، اصفهان و هر شهر و استان دیگری میتوانید به مجموعه شهرآرا اعتماد کنید. همچنین می‌توانید برای بهره‌مندی از خدمات مشاوره و اطلاع از قیمت‌های طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه با کارشناسان مجرب شهرآرا تماس حاصل بفرمایید

وجه تمایز گروه معماران شهرآرا

اولین شرکت مشاوره و طراحی اختصاصی

قبل از وارد شدن به این حوزه درباره آنچه نیاز واقعی داروخانه‌ها و مراجعه‌کنندگان (بیماران) است، تحقیقات بسیاری انجام دادیم برای ما مهم بود نیازها و استانداری که باید برای طراحی در نظر بگیریم چه چیزی است بعد از تشکیل گروه حرفه‌ای، فعالیتمان را آغاز کردیم.

کاهش هزینه‌های اجرایی

وجود یک کارگاه اختصاصی موجب شده است هزینه‌ها را به میزان زیادی کاهش دهیم تنها به این دلیل که واسطه‌هایی که برای اجرا در میان هستند را حذف کنیم و بتوانیم هر خلاقیتی را اجرا کنیم.

بهینه کردن زمان

با داشتن تجربه کافی و همچنین طراحان خبره و تیم اجرایی توانا، در این حوزه توانسته‌ایم برای داروسازان عزیز که معمولاً محدودیت زمانی دارند، داروخانه‌هایی در کمترین زمان و با کیفیت تضمینی طراحی و اجرا کنیم.

چند میگیرید بازسازی کنید؟

در جواب این سؤال که قطعاً سؤال مهمی هم هست باید بگیم که:
یک نسخه رو نمیشه برای همه پیچید!

قیمت یک پروژه بازسازی و طراحی داروخانه به خیلی از موارد مثل، متراژ فضا، متریال، نیازهای کارفرما، نوساز یا فرسوده بودن ملک (اگر فرسوده باشه مواردی مثل: کف، سقف، نورپردازی، دیوارها و… باید بازسازی شوند!) و.. در نهایت تا طراحی اولیه انجام نشه امکان برآورد دقیق قیمت نیست! در قدم اول فرم بررسی وضعیت دکوراسیون داروخانه رو تکمیل کنید و ما با بررسی فرم شما یک بازه قیمت رو اعلام کنیم .

دکوراسیون داروخانه مدرن

فضای هر داروخانه متفاوت است و نوع طراحی که برای یک دیزاین داروخانه مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرد بستگی به متراژ داروخانه نیز دارد.

گروه شهرآرا داروخانه‌هایی که فضای آن بیش از ۵۰ متر می‌باشد را طراحی و اجرا می‌کند. دلیل اینکه در فضای کمتر از ۵۰ متر، طراحی خاص و مدرن قابل‌اجرا نیست، در دیزاین داروخانه مدرن باید فضای مراجعه‌کننده و پرسنل کافی باشد.

شما می‌توانید از طریق تکمیل فرم بررسی وضعیت و ارسال برای ما از راهنمایی و مشاوره کارشناسان ما بهره ببرید.

سعی ما بر این است که داروخانه شما به بهترین حالت طراحی شود تا حتی از کمترین فضا نیز بیشترین بهره‌ را ببرید و همچنین با دکوراسیون مدرن، زیبا و فکر شده به افزایش مراجعه‌کننده کمک کنیم.

فرم بررسی وضعیت

همان‌طور که هیچ پزشکی قبل از آنکه بیمار خود را معاینه کند هیچ نسخه‌ای برای او نمی‌نویسد یا به تعبیری از نسخه‌های آماده برای بیماران خود استفاده نمی‌کند گروه معماران شهرآرا نیز برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر،فرم‌هایی طراحی کرده که با توجه به خواسته و نیاز شما و همین‌طور با توجه به محیطی که در آن قرار دارید بهترین طرح پیشنهادی را به شما ارائه دهد. قبل از اینکه ما مجری کار شما باشیم به شما مشاوره می‌دهیم تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. لطفاً فرم مربوطه را تکمیل و دکمه ارسال را بزنید .

رنگ و نورپردازی در طراحی دکور داروخانه

نورپردازی در دیزاین داخلی داروخانه بسیار مهم است. نورپردازی اگر مناسب و به‌اندازه باشد در جلب‌توجه مشتری بسیار مؤثر است. مشتری بهتر می‌تواند محصول موردنیاز خود را انتخاب و خریداری نماید. اگر مشتری تجربه خوبی در خرید از شما داشته باشد مجدداً به فروشگاه شما مراجعه می‌کند.

در طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه باید از رنگ‌های روشن استفاده نمود تا حس تمیزی به مشتری القا پیدا کند. رنگ سفید، آبی و کرم گزینه مناسبی هستند. انتخاب یکی از این سه رنگ به عنوان رنگ اصلی و ترکیب آن با رنگ‌های دیگر به زیبایی و جذابیت کار در طراحی دیزاین داروخانه می‌افزاید.

1- آیا تغییر دکوراسیون تأثیری در افزایش فروش دارد؟

دو عامل مهم در جذب مراجعه‌کنندگان برای داروخانه‌ها: اول محل قرارگیری داروخانه و دوم طراحی داخلی داروخانه است. نحوه قرارگیری پرسنل، محل انتظار مراجعه‌کننده، نوع چیدمان، رنگ و طرح همگی از عواملی است که در جذب افراد مؤثر هستند که این امکانات با طراحی درست و استاندارد میسر می‌شود.

4.4/5 - (5 امتیاز)

2- بهترین زمان بازسازی داروخانه چه موقع است؟

ما معمولاً برای انجام پروژه‌ها به‌گونه‌ای اقدام و برنامه‌ریزی می‌کنیم که در کمترین زمان ممکن ،نیاز به تعطیلی محل کار شما باشد (در مواقع بازسازی) و معمولاً کار اجرا را به‌صورت فازبندی انجام می‌شود و در روزهای تعطیل. ولی  به‌صورت کلی تعطیلات نوروز، تعطیلات خرداد، تابستان و ماه رمضان بهترین زمان برای اجرا و یا بازسازی دکوراسیون داروخانه است.

4.4/5 - (5 امتیاز)

3- چطور با متراژ کم داروخانه می‌توانم بهترین بهره‌وری از محیط رو داشته باشم؟

همه چیز با طراحی درست و اصولی امکان‌پذیر است. از فضاهای کوچک با طراحی فکر شده می‌توان بهترین بهره‌وری را ایجاد کرد.

4.4/5 - (5 امتیاز)

4- آیا تدبیری برای بی‌نظمی و شلوغی‌هایی که معمولاً در داروخانه هست دارید؟

درتیم طراحی به مواردی ازاین‌دست حتماً توجه می‌شود و معمولاً در داروخانه‌ها، سعی می‌کنیم باتوجه‌به تنوع دربسته بندی داروها که خود رنگ‌آمیزی دارد، رنگ غالب را سفید در نظر گرفته که هم تأثیر در بزرگ‌تر به نظر رسیدن فضا دارد و هم بی‌نظمی ایجاد نمی‌کند و البته متریال و رنگی که برای پرسنل ایجاد یکنواختی نکند را در نظر می‌گیریم. همچنین توجه به نورپردازی از دیگر عوامل مهم در این امر هست که به بهترین نحو انجام می‌شود.

4.4/5 - (5 امتیاز)

5- طراحی و بازدید داروخانه هزینه دارد؟

بله طراحی های دوبعدی و سه بعدی درگروه شهرآرا شامل هزینه میشود.بسته های مختلف طراحی با توجه به شرایط و متراژ ملک به شما ارائه میشود که قیمت ها و خدمات مختلف دارند،بعد از انتخاب یکی از بسته ها درصورت نیاز بازدید انجام میشود و طراحی شروع میشود.

4.4/5 - (5 امتیاز)

6- امکان انجام پروژه در شهرهای دیگر هم وجود دارد؟

هیچ محدودیتی در هیچ‌کدام از شهرهای ایران وجود ندارد. اگر پلان دقیق از فضا موجود باشد بدون بازدید اولیه بعد از انتخاب بسته های طراحی،طراحی سه بعدی انجام میشود. کرکسیون طراحی به‌صورت آنلاین پیش خواهد رفت و بعد از تایید طراحی بازدید جهت چک کردن ابعاد و پیشگیری از مشکل در اجرا انجام میشود.و نود درصد از دکور در کارگاه شهرآرا  ساخته میشود و فقط نصب در محل پروژه باقی می‌ماند.

4.4/5 - (5 امتیاز)

4.4/5 - (5 امتیاز)
Call Now Button
× ارتباط با مشاوران شهرآرا