سیستم مدولار برای بیمارستان‌ها و داروخانه‌ها – ارگونومیک، انعطاف‌پذیر، ایمن.

بیشترین انعطاف‌پذیری با حداکثر کارایی

Willach Pharmacy Solutions یکی از پیشگامان تولیدکننده راه‌حل‌های سفارشی در سراسر جهان برای نگهداری و انتخاب داروها و محصولات بهداشتی است.
سیستم قفسه FAMA به طور خاص برای استفاده در محیط‌های پزشکی ساخته شده است که می توان در یکی از مکان هایی که از آن استفاده نمود در سیستم قفسه بندی داروخانه استفاده نمود. ما آن را کاملاً انعطاف‌پذیر و بسیار قابل تنظیم طراحی کرده‌ایم، بنابراین ایجاد فضای ذخیره‌سازی در آن برای انواع حوزه‌های کاری در بیمارستان و داروخانه آسان است.

خواه از آن در جامعه یا داروخانه بیمارستان یا در بخش بیمارستان استفاده کنید، سیستم قفسه‌بندی FAMA Willach به شما کمک می‌کند تا فرایندهای کاری خود را بهینه کنید و ذخیره‌سازی خود را دقیقاً مطابق میل خودتنظیم نمایید.

سیستم قفسه FAMA برای داروخانه‌های سرپایی در جامعه و بیمارستان‌ها

در داروخانه‌های سرپایی جامعه و بیمارستان‌ها، سیستم قفسه FAMA دسترسی ساده و سریع به همه اقلام را فراهم می‌کند. Fast moverها را می‌توان در قفسه‌های گرد FAMA یا در سینی‌های شیب‌دار FAMA و slow moverها را در کشوهای FAMA در زیر میز کار ذخیره کرد.

سیستم قفسه‌بندی FAMA برای داروخانه‌های بیمارستانی

در داروخانه‌های بیمارستانی، به داروهای Fast mover نیاز دارید تا مقادیر زیادی دارو و مواد مصرفی مانند وسایل و باند یکبار مصرف را به‌سرعت پخش کنید. با سیستم قفسه‌بندی FAMA 300 و 500 تضمین می‌کنید که پیکربندی ایده‌آل موردنیاز خاص خود را پیدا خواهید کرد.

سیستم قفسه‌بندی FAMA برای بخش‌های بیمارستان

Willach برای ذخیره داروها و وسایل روزمره مورداستفاده در بخش‌های بیمارستان، یک سیستم ترکیبی از قفسه و میز کار با FAMA Worktop Shelf ارائه می‌دهد. مشتریان ما موارد اضافی اختیاری را مانند کشوهای یکپارچه برای ذخیره‌سازی مواد بهداشتی بدون گردوغبار و روشنایی هدایت شده برای حوزه‌های کاری فردی مفید می‌دانند.

سفارشی: عناصر مناسب برای هر حوزه کاری

سینی‌های شیب‌دار FAMA:

این سینی‌ها برای ذخیره‌سازی جمع‌وجور و مرتب مقادیر زیادی بسته‌بندی‌ها طراحی شده‌اند. چیدن بسته‌ها آسان است. حتی نیازی به بیرون کشیدن سینی ندارید. به‌سادگی بسته موردنیاز خود را بیرون بیاورید و بسته بعدی مستقیماً سر جایشان قرار می‌گیرد. فقط لازم است سینی را بیرون بیاورید.

 

سینی‌های تخت FAMA:

قاب فلزی گزینه‌های زیادی برای قراردادن سینی‌های مسطح FAMA دقیقاً در ارتفاع موردنیاز شما ارائه می‌دهد. این امر باعث می‌شود که ذخیره انواع وسایل و بانداژهای یکبار مصرف تا ظروف و بسته‌های بزرگ به‌راحتی امکان‌پذیر باشد. حتی می‌توانید با استفاده از تقسیم‌کننده‌های خاص، هر سینی را به بخش‌های مجزایی مرتب کنید.

قفسه‌های تخت FAMA:

موجودی اضافی را می‌توانید به طور موقت در قفسه‌های مسطح مستقیماً ذخیره کنید؛ بنابراین تهیه مجدد کالا زمان کمتری را می‌گیرد.

 

 

کشوهای FAMA:

بسته‌های دارویی، بطری‌ها، مواد مصرفی و وسایل یکبار مصرف را می‌توان در کشوهای FAMA – چه در جایگاه‌های کاملاً بلند و چه در زیر نیمکت کار – مرتب‌سازی، ذخیره و از آنها در برابر گردوغبار محافظت کرد. به‌راحتی می‌توانید از تقسیم‌کننده‌های متقاطع برای جداکردن نیز استفاده کنید.

یک سیستم ایمن – با جزئیات به آن فکر کنید.

سیستم قفسه‌بندی FAMA فضای کمی برای ذخیره‌سازی بسته‌های دارو و اقلام مورداستفاده روزانه را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین به طور خاص برای ذخیره هر چیزی که به دلیل بهداشت باید از گردوغبار حفظ شود، طراحی شده است. ما به ایمنی و ارگونومی محل کار توجه ویژه‌ای داشتیم، بنابراین کار با همه بخش‌های کشیدنی بسیار آسان است.

مکانیسم‌های ایمنی ویژه تضمین می‌کنند که سینی‌های شیب‌دار spring-cushioned هستند و هنگام بیرون کشیدن از دوبرابر ایمن می‌شوند. قفسه‌های FAMA در هر محیط کاری گزینه ایمن‌تری نسبت به سیستم‌های معمولی هستند.

قلاب‌های ایمنی:

قلاب ایمنی (در انتظار ثبت اختراع) به طور قابل‌توجهی ایمنی و طول عمر سینی‌های شیب‌دار را افزایش می‌دهد. وقتی سینی پر می‌شود، قلاب فولادی مانع از شکستن غلتک‌های پلاستیکی ریل‌های هادی یکپارچه می‌شوند. این بدان معناست که سینی حتی اگر از آن به‌درستی استفاده نشود، نمی‌افتد، بنابراین احتمال آسیب‌دیدگی بسیار کمتر است.

 

فنرهای برگشتی:

برای سهولت کار، تمام سینی‌های شیب‌دار FAMA مجهز به فنرهای بهداشتی استیل هستند که هنگام بیرون کشیدن وزن سینی‌ها را جذب می‌کنند. این بدان معناست که برای پشتیبانی یا بستن سینی‌های شیب‌دار تلاش بسیار کمتری لازم است و حتی سینی‌های پر بار نیز به‌سرعت خارج نمی‌شوند.

بیرون آمدن لمسی:

مکانیسم بیرون آمدن لمسی، باز شدن ساده و ایمن سینی‌های شیب‌دار را تضمین می‌کند. با کمی فشار دادن به سینی شیب‌دار در دو طرف میله دسته، مکانیزم ایمنی آزاد شده و سینی شیب‌دار به سمت بیرون حرکت می‌کند. هنگام فشار دادن سینی به داخل، صدای کلیک تأیید می‌کند که با خیال راحت در حالت بسته قفل شده است.

تقسیم‌کننده:

تقسیم‌کننده‌های بادوام فولادی با روکش پودر کمک می‌کند تا اقلام ذخیره شده در کنار یکدیگر به طور واضح از هم جدا شده تا کالاها را مدیریت نمایید. تقسیم‌کننده‌ها را می‌توان در فواصل مختلف تنظیم کرد، بنابراین شما می‌توانید بسته‌ها با اندازه متفاوت را در یک سینی به‌راحتی ذخیره کنید

 

مسدودکننده شارژ مجدد:

برای شارژ مجدد روزانه، شیب‌های سینی 500 را می‌توان توسط یک اهرم مجاور میله دسته در موقعیت باز قفل کرد. این امر باعث می‌شود که فنرهای برگشتی سینی شیب‌دار را تا حدی به عقب نکشاند، و اجازه می‌دهد کانال‌ها دوباره جمع شوند.

 

مونتاژ ایمن:

بسته به عمق قابل‌استفاده، سینی‌های شیب‌دار یا فنرهای برگشتی را که از قبل نصب کرده‌اید یا قلاب‌های آنها هنگام نصب به طور خودکار در زبانه‌های فلزی قرار می‌گیرند. زبانه‌ها در برابر آسیب‌های پانل‌های فولادی زاویه‌دار محافظت می‌شوند.

 

خود بسته شونده با توقف نرم:

سینی‌های مسطح 500، سینی‌های کاربردی 500 و کشوهای 500 مجهز به مکانیزم خود بسته شونده با توقف نرم برای بسته شدن ایمن و ملایم است. در اینجا نیز بسیار به جزئیات توجه شده است، به‌عنوان‌مثال با نصب حلقه‌های لاستیکی بادوام حامل از قاب پایه به صوتی جدا شده است.

 

نوار برچسب زدن:

یک نوار شفاف در هر سینی به شما امکان می‌دهد تا محتویات سینی‌ها را به‌روشنی برچسب‌گذاری کنید. برچسب‌های شما حتی می‌توانند شامل بارکد نیز باشند، زیرا به‌راحتی از طریق نوار شفاف اسکن می‌گردند.

 

سیستم قفسه‌بندی FAMA 300:

برای ذخیره نسخه‌های از قبل بسته‌بندی‌شده جهت جمع‌آوری در داروخانه جامعه.

 

 

 

 

قفسه پیشخوان FAMA:

برای ذخیره‌سازی بسته‌ها و وسایل مورداستفاده روزانه، همراه با میز کار.

 

 

 

 

سیستم قفسه‌بندی 500 FAMA:

برای سازماندهی متدولوژیکی داروخانه‌های بیمارستانی و داروخانه‌های تأمین مرکزی.

انعطاف‌پذیری با FAMA – ذخیره‌سازی، سازماندهی و محل کار

سینی شیب‌دار FAMA:

یک سینی شیب‌دار که می‌تواند برای پرکردن بیرون کشیده شود. با بسته شدن سینی داروها چیده می‌شوند.

 

 

 

قفل FAMA:

کشوها نیز مجهز به با قفل هستند تا از دسترسی غیرمجاز جلوگیری شود.

 

سینی تخت FAMA:

این سینی تخت کشیده و افقی برای ذخیره‌سازی سازمان‌یافته بسته‌های بزرگ یا ظروف و همچنین برای نگهداری وسایل یکبار مصرف بسته‌بندی‌شده مناسب است.

کشوی FAMA:

کشوی داروخانه برای نگهداری منظم داروهای مختلف و همچنین مواردی که باید بدون گردوغبار ذخیره شود. تقسیم‌کننده‌ها موارد مختلف را جدا نگه می‌دارند و از کشوهایی با ارتفاع دوبرابر می‌توان برای نگهداری بسته‌بندی‌ها و ظروف بزرگ استفاده کرد.

قفسه مسطح FAMA:

این قفسه‌های تخت مکان ایده آلی برای ذخیره مواد اضافی و ظروف یا بسته‌های بزرگ است. در قسمت قفسه فوقانی مورداستفاده قرار می‌گیرند، و به‌ویژه برای نگهداری لوازم اداری مانند پوشه‌ها بسیار مناسب می‌باشند.

نور فوقانی FAMA:

نور فوقانی اختیاری به شما امکان نورپردازی بهینه و هدایت شده برای قسمت قفسه فوقانی را می‌دهد.

 

 

نور پیشخوان FAMA:

شرایط کاری عالی و دید مناسب در سطح کار با روشنایی تقریباً کامل در زیر قفسه‌های مسطح و سینی‌های شیب‌دار فراهم می‌شود.

جعبه‌های اکریلیک FAMA: این جعبه‌های اکریلیک که می‌توانند به‌صورت افقی یا زاویه‌دار روی ریل قلاب شوند، تضمین می‌کنند که همه اقلام مورداستفاده روزانه به‌راحتی قابل دستیابی است. می‌توانید جعبه‌ها را به مفیدترین مکان در امتداد ریل بلغزانید.

قفسه گوشه‌ای FAMA: قفسه گوشه‌ای به شما امکان می‌دهد تا از فضای موجود بهترین استفاده را ببرید. به‌عنوان‌مثال می‌توان از فضای گوشه‌ای برای یک ایستگاه کاری رایانه‌ای استفاده کرد.

FAMA به شما امکان انتخاب می‌دهد – یک ماژول مناسب برای هر نیاز
سیستم قفسه‌بندی FAMA از نظر کیفیت و مدولار بودن بسیار برجسته است. تمام قاب‌ها و قفسه‌های تخت و همچنین کشوها و سینی‌های تقسیم‌کننده از فولاد روکش‌دار ساخته شده‌اند. عمر طولانی دارند، بنابراین یک انتخاب پایدار می‌باشند. از طراحی بی‌انتها و کاربردی برخوردار هستند و اگر نیازهای فضای کاری شما تغییر کند، می‌توانید به‌راحتی اجزای جداگانه را جایگزین کرده و کشوها یا سینی‌ها را در ارتفاع مختلف مرتب نمایید.

نمونه‌هایی از پیکربندی‌های مختلف:

قفسه مدور FAMA- بهره‌وری دایره‌وار

قفسه گرد FAMA امکان دسترسی سریع به داروهای پرتقاضا را فراهم می‌نمایند. ترکیبی از قفسه گرد FAMA و سیستم قفسه‌بندی 300 و 500 FAMA ذخیره‌سازی پیچیده بسته‌های دارویی را که براساس سرعت فروش آنها مرتب شده‌اند را فراهم می‌کند. در نتیجه باعث کاهش زمان چیدن، سرویس سریع‌تر و افزایش بهره‌وری می‌شود.

مزایا:

  • دسترسی مستقیم از محل کار – بدون نیاز به طی مسافت زیاد.
  • دید بسیار خوب که موجب یافتن سریع‌تر بسته‌ها می‌شود.
  • تهیه و توزیع می‌تواند هم‌زمان از طرف‌های مختلف انجام شود.
  • ذخیره مجدد ساده و راحت از طریق مکانیزم مغناطیسی (ثبت اختراع در انتظار است).
  • حفظ اصل “به ترتیب ورود” از طریق ذخیره کانال‌های شیب‌دار از پشت

قفسه گرد 1200 FAMA

قفسه گرد 1800 FAMA

نسخه مناسب برای هر داروخانه.

Willach پیشرو در بازار تجهیزات ذخیره‌سازی و توزیع دارو در اروپا است. با استفاده از FAMA و CONSIS، Willach می‌تواند راه‌حل‌های کاملی از سیستم را برای ذخیره‌سازی معمول و کاملاً خودکار بسته‌های دارو، برای هر نوع داروخانه با هراندازه ای، ارائه دهد. Willach برای اطمینان از بالاترین استانداردهای کیفیت، کلیه فرایند تولید محصول را در آلمان انجام می‌دهد.

سیستم‌های رباتیک

توزیع‌کننده‌های رباتیک CONSIS مفهومی اتوماتیک و بسیار کارآمد برای داروخانه شما ارائه می‌دهند. خواه بخواهید در وقت خود صرفه‌جویی کنید یا فضای بیشتری بدست آورید، CONSIS برای هر شرایطی راه‌حل مناسب دارد.

سیستم کشویی

کشوهای FAMA دسترسی سریع به بسته‌ها، با دید خوب، استفاده عالی از فضا و کارایی مناسب ارگونومیک را فراهم می‌کنند. هیچ سیستم دیگری به شما کشوهایی ارائه نمی‌دهد که بتوانند بسته‌های بیشتری را در همان فضا ذخیره کنند.

سیستم‌های قفسه‌بندی

سیستم‌های قفسه‌بندی FAMA به‌عنوان یک سیستم مدولار برای دستیابی به بیشترین انعطاف‌پذیری ممکن توسعه داده شدند. آنها می‌توانند دقیقاً با نیازهای شخصی شما سازگار شوند تا وسایل را در سینی‌ها، کشوها یا در قفسه‌ها ذخیره کنید. میز کار نیز می‌تواند یکپارچه شود.

توجه:این سیستم ها هنوز در ایران اجرا نشده است  و صرفا برای اطلاع رسانی به داروسازان عزیز از منابع خارج از کشور ترجمه شده است.