image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

دکوراسیون داروخانه دکتر رستمی در نجف آباد اصفهان یکی از بهترین پروژه های گروه معماران شهرآرا بود که در مدت زمان محدود طراحی و اجرا شد.و هم چنین از بهترین متریال های موجود استفاده شد.

اغلب داروخانه‌های شهر را مغازه‌هایی تشکیل می‌دهند که به‌شدت بی‌سلیقه چیده شده‌اند و بیش‌تر به محلی برای انبار دارو و وسایل آرایشی می‌مانند. با این اوصاف عجیب نیست اگر همه‌ی ما در مواجه با چنین مکان‌هایی آرزو کنیم مراحل خرید، هرچه زودتر به‌پایان برسد تا بتوانیم هرچه سریع‌تر داروخانه را ترک کنیم.

همه‌ی این موارد با بازسازی اصولی داروخانه قابل‌حل است و می توان یک داروخانه‌ی قدیمی و شلوغ را به داروخانه‌ای مدرن تبدیل کرد.


نام پروژه: داروخانه دکتر رستمی        موقعیت: اصفهان – نجف‌آباد           زمان و مدت اجرا: بهار ۹۷- دوماه         مجری: گروه معماران شهرآرا


پروژه داروخانه دکتر رستمی به مساحت تقریباً ۳۰۰ مترمربع متعلق به جناب آقای دکتر رستمی است.

فضاهایی که نیاز به طراحی داشتند: فروشگاه دارو، قسمت ترکیب دارو، انبار و رختکن

از انتظارات دکتر رستمی در تجسم فضائی که مدنظر داشتند، داشتن فضائی متفاوت و درعین‌حال ساده بود.

از مهم‌ترین مشکلاتی که در حین اجرای پروژه به وجود آمد نوسانات شدید بازار بود.

حدود ده سال بود که داروخانه دکتر رستمی در مکانی دیگر که روبروی محل فعلی است مشغول به‌کار بودند و به دلیل کمبود فضا و نداشتن ظاهر مناسب جناب دکتر تصمیم به جابه‌جایی و بازسازی محل جدید گرفتند. به گفته جناب دکتر بعد از جابه‌جایی و تغییر دکوراسیون داروخانه میزان فروش و رفت‌وآمد افراد بیشتر شده است و الآن داروخانه دکتر رستمی در انتخاب اول مشتریان در آن خیابان هست زیرا که در نزدیکی داروخانه دکتر رستمی چند داروخانه دیگر وجود دارد.

Call Now Button
× ارتباط با مشاوران شهرآرا