نام پروژه: داروخانه دکتر رستمی
موقعیت: اصفهان - نجف آباد
مجری: گروه معماران شهرآرا
زمان و مدت اجرا: بهار 97- دوماه

دکوراسیون داروخانه دکتر رستمی در نجف آباد اصفهان یکی از بهترین پروژه های گروه معماران شهرآرا بود که در مدت زمان محدود طراحی و اجرا شد.و هم چنین از بهترین متریال های موجود استفاده شد.

اغلب داروخانه‌های شهر را مغازه‌هایی تشکیل می‌دهند که به‌شدت بی‌سلیقه چیده شده‌اند و بیش‌تر به محلی برای انبار دارو و وسایل آرایشی می‌مانند. با این اوصاف عجیب نیست اگر همه‌ی ما در مواجه با چنین مکان‌هایی آرزو کنیم مراحل خرید، هرچه زودتر به‌پایان برسد تا بتوانیم هرچه سریع‌تر داروخانه را ترک کنیم.

همه‌ی این موارد با بازسازی اصولی داروخانه قابل‌حل است و می توان یک داروخانه‌ی قدیمی و شلوغ را به داروخانه‌ای مدرن تبدیل کرد.

dr.rostami14 dr.rostami15پروژه داروخانه دکتر رستمی به مساحت تقریباً ۳۰۰ مترمربع متعلق به جناب آقای دکتر رستمی است.

فضاهایی که نیاز به طراحی داشتند: فروشگاه دارو، قسمت ترکیب دارو، انبار و رختکن

از انتظارات دکتر رستمی در تجسم فضائی که مدنظر داشتند، داشتن فضائی متفاوت و درعین‌حال ساده بود.

از مهم‌ترین مشکلاتی که در حین اجرای پروژه به وجود آمد نوسانات شدید بازار بود.

dr.rostami12 dr.rostami11

حدود ده سال بود که داروخانه دکتر رستمی در مکانی دیگر که روبروی محل فعلی است مشغول به‌کار بودند و به دلیل کمبود فضا و نداشتن ظاهر مناسب جناب دکتر تصمیم به جابه‌جایی و بازسازی محل جدید گرفتند. به گفته جناب دکتر بعد از جابه‌جایی و تغییر دکوراسیون داروخانه میزان فروش و رفت‌وآمد افراد بیشتر شده است و الآن داروخانه دکتر رستمی در انتخاب اول مشتریان در آن خیابان هست زیرا که در نزدیکی داروخانه دکتر رستمی چند داروخانه دیگر وجود دارد.

Call Now Button
× ارتباط با مشاوران شهرآرا