آزمایشگاه یکی از مراکز درمانی با فضای پراسترس هست . بیش‌تر مراجعین این مراکز، بیماری‌ها و مشکلات پزشکی مختلفی دارند که برای تشخیص و درمان به آزمایشگاه رجوع میکنند. آزمایشگاه‌ها یکی از این مراکز هستند که جنبه‌ی تشخیصی دارند.

تغییر دکور در آزمایشگاه ازجمله مواردی هست که می‌شه تا حد بسیار زیادی آرامش رو به محیط تزریق کرد. زمانی که صحبت از ایده‌های خلاقانه برای دکوراسیون آزمایشگاه میشه نگرانی اصلی در مورد انعطاف‌پذیری در انجام عملیات آزمایشگاهی در بهترین شکل ممکن برای جلب‌توجه مراجعه کننده ها مطرح هست به همین خاطر با استفاده از به‌روزترین ایده‌ها می‌شه محیطی آرام همراه با جذابیت رو برای بیماران و کارکنان مهیا کرد.

طراحی و اجرای دکوراسیون آزمایشگاه

و با نظر کارشناسان متخصص و مجرب درزمینه طراحی داخلی آزمایشگاه با ارائه خلاقانه‌ترین ایده‌ها سازماندهی مطلوبی از فضای موجود خلق کنند. طراحی محیط داخلی آزمایشگاه‌ها با استفاده از جدیدترین تجهیزات و امکانات موجود میتونه در جذب مشتری ها تأثیر بسزایی داشته باشه

image

ارزش‌هایی که تغییر دکوراسیون آزمایشگاه در کسب‌وکار به وجود می‌آورد:

image

زیبایی ظاهری و حفظ سلامت مراجعه کنندگان

 توجه به جزئی‌ترین تجهیزات به‌اندازه بزرگ‌ترین وسایل موجود در دکوراسیون آزمایشگاه اهمیت دارد. در آزمایشگاه‌های مطرح جهان می‌توان نمونه‌هایی از دیزاین داخلی را با بهره‌مندی از باکیفیت‌ترین متریال موجود مشاهده کرد که در عین زیبایی ظاهری در حفظ سلامت بیماران نیز نقش مهمی ایفا می‌کنند.

انتخاب اول برای مراجعه ی بعدی

زمانی که یک آزمایشگاه از هر لحاظ مثل: تخصص پرسنل، برخورد کارکنان،پاکیزگی محیط،آرامش و امنیت محیط و هم‌چنین چیدمان و دکور مناسب برخوردار باشد،تضمین‌کننده‌ی مراجعه بعدی بیمار خواهد بود.

سلامت روحی مراجعه کنندگان

بهبود فضای موجود با یک طراحی داخلی حرفه‌ای در دکوراسیون آزمایشگاه به شکل مطلوب می‌تواند نقش مهمی در جریان کار کارکنان و همین‌طور سلامت روحی مراجعه‌کنندگان و آرامش خاطر آنها داشته باشد.

image

برند شدن آزمایشگاه

همان‌طور که میدانید تعداد آزمایشگاه‌های مطرح در حال افزایش است و توجه به نکاتی خاص درزمینه‌های مختلف می‌تواند دربرند شدن آزمایشگاه بسیار مؤثر باشد. می‌توان گفت یکی از عواملی که به‌عنوان عامل اولیه و مهم در دید مراجعه‌کنندگان تأثیر شایانی دارد دکوراسیون داخلی و ظاهر آزمایشگاه موردنظر می‌باشد.

وجه تمایز گروه معماران شهرآرا

اولین شرکت مشاوره و طراحی اختصاصی

قبل از وارد شدن به این بخش درباره آنچه نیاز واقعی کلینیک‌های زیبایی و درنهایت مراجعه‌کنندگان آنها (بیماران) است تحقیقات بسیاری انجام دادیم برای ما مهم بود آنها چه می‌خواهند و اصول خاصی که باید برای طراحی در این حوزه در نظر بگیریم چه چیزی است بعد از تشکیل یک تیم حرفه‌ای پا به این عرصه گذاشتیم و شروع به فعالیت کردیم

کاهش هزینه‌های اجرایی

داشتن یک کارگاه اختصاصی موجب شده است هزینه‌های شما را به میزان زیادی کاهش دهیم تنها به این دلیل که هزینه ‌های واسطه هایی که برای اجرا در میان هستند را حذف کرده‌ایم.هر خلاقیتی در کارگاه ما قابل پیاده سازی است

بهینه کردن زمان

به علت داشتن تجربه کافی و همچنین طراحان خبره و تیم اجرایی توانایی ما در این زمینه به نسبت همکاران بیشتر بوده و توانسته‌ایم برای قشر پزشکان عزیز که معمولاً محدودیت زمانی دارند ، در کمترین زمان و توجه به زمان‌بندی تعطیلات رسمی پروژه‌ها را با بهترین کیفیت انجام دهیم.

پروژه های منتخب دکوراسیون آزمایشگاه،رادیولوژی و سونوگرافی

tohid 2.

پروژه طراحی رادیولوژی دکتر‌ نیکپور

رجبی5 1024x618 1

طراحی رادیولوژی دکتر رجبی

1 2

طراحی دکوراسیون درمانگاه شبانه‌روزی شهرآرا

رادیولوژی 1

طراحی دکوراسیون رادیولوژی ملت

چند میگیرید بازسازی کنید؟

در جواب این سوال که قطعا سوال مهمی هم هست باید بگیم که:
یک نسخه رو نمیشه برای همه پیچید!

قیمت یه پروژه بازسازی و طراحی داروخانه به خیلی از موارد مثل،متراژ فضا،متریال،نیاز های کارفرما،نوساز یا فرسوده بودن ملک(اگر فرسوده باشه مواردی مثل: کف،سقف،نورپردازی ،دیوارها و… باید بازسازی شوند!)و.. در نهایت تا طراحی اولیه انجام نشه امکان برآورد دقیق قیمت نیست!میتونید در قدم اول فرم بررسی وضعیت دکوراسیون داروخانه رو تکمیل کنید و ما میتونیم با بررسی فرم شما یک بازه قیمت رو اعلام کنیم .
فرم بررسی وضعیت

همانطور که هیچ پزشکی قبل از آنکه بیمار خود را معاینه کند هیچ نسخه ای برای او نمی‌نویسد یا به تعبیری از نسخه های آماده برای بیماران خود استفاده نمی‌کند گروه معماران شهرآرا نیز برای خدمت رسانی هرچه بهتر فرم‌هایی طراحی کرده که با توجه به خواسته و نیاز شما و همین طور با توجه به محیطی که در آن قراردارید بهترین طرح پیشنهادی را به شما ارائه دهد. قبل از اینکه ما مجری کار شما باشیم به شما مشاوره می‌دهیم تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. لطفا فرم مربوطه را تکمیل و دکمه ارسال را بزنید .

سوالات احتمالی شما

1-مهم‌ترین مواردی که یک مراجعه‌کننده را به مشتری دائم آزمایشگاه تبدیل می‌کند چیست؟

اولین واصلی‌ترین موضوع، جلب رضایت مراجعه‌کننده به بهترین شکل ممکن است، مواردی مانند برخورد کارکنان و انجام دادن کارهای مراجعین به‌موقع و منظم و همچنین آرامش فضا و…همگی در انتخاب آزمایشگاه مهم هستند.

امتیاز دهی

2-کاربردی و کم‌هزینه‌ترین تغییرات برای محیط آزمایشگاه‌ها چیست؟

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

امتیاز دهی

3-چه نوع چیدمان و ترکیب رنگی برای دکوراسیون داخلی آزمایشگاه بهتر است؟

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

امتیاز دهی

4-جنس مصالح انتخابی برای تغییر دکوراسیون چگونه باید باشد؟

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

امتیاز دهی
امتیاز دهی
Call Now Button
× ارتباط با مشاوران شهرآرا