طراحی کلینیک زیبایی

در طراحی داخلی مراکز درمانی ازجمله کلینیک‌های زیبایی توجه به موارد استاندارد ضروری می‌باشد. با توجه به این‌که کلینیک‌های زیبایی روزانه با تعداد زیادی از مراجعه‌کنندگان سروکار دارند، در یک طراحی حرفه‌ای و ایده آل باید از حداکثر فضای ممکن استفاده شود و طراحان متخصص در این زمینه بهره‌وری محیط را با توجه به متراژی که مکان موردنظر دارد بالا می‌برند. بنابراین فرقی نمی‌کند که کلینیک زیبایی کوچک یا بزرگ باشد تیم تخصصی ما درزمینه طراحی داخلی با ارائه راهکارهای صحیح و استاندارد می‌توانند خارق‌العاده‌ترین ترفندها را برای بهینه شدن فضای داخلی به‌کار ببرند.


اهمیت دکوراسیون داخلی در کلینیک‌های پزشکی


bar-chart

افزایش بهره‌وری با حداقل فضا

در طراحی حرفه‌ای و ایده آل برای کلینیک زیبایی از حداکثر فضای ممکن استفاده می‌شود و طراحان متخصص در این زمینه بهره‌وری محیط را با توجه به متراژی که مکان موردنظر دارد بالا می‌برند.
settings

کاهش بی‌نظمی در مطب

کلینیک زیبایی مکانی است که برای برخورداری از خدمات ، بنابراین با طراحی مناسب و رعایت استانداردها می توان فضایی مدرن ایجاد کرد و دست کارکنان را برای استفاده بهینه از فضای داخلی باز گذاشت بدین ترتیب از ایجاد اغتشاش و شلوغی اضافی در کاربرد تجهیزات داخلی جلوگیری می شود
user

محیطی آرامش بخش

اتاق انتظار مکانی است که در آن زمان به‌کندی برای بیمار طی می‌شود طراحی سالن انتظار با توجه به به‌روزترین متدها موجب آرامش در بیماران می‌شود همچنین کسالت و طولانی بودن این بازه زمانی را از خاطر می‌برد
team

مراجعه بعدی بیشتر خواهد شد

یک طراحی متفاوت توام با حفظ موارد اصولی و مهم، احساس اطمینان را در مراجعه کنندگان بیشتر می کند و در نهایت امکان مراجعه بعدی بیشتر خواهد شد.


وجه تمایز گروه معماران شهرآرا

سوالات احتمالی شما از ما

1جنس مصالح انتخابی برای کلینیک زیبایی چگونه باید باشد؟

استفاده از جنس مصالح و تجهیزات مرغوب و باکیفیت برای کلینیک ضروری می‌باشد به دلیل این‌که اغلب مواد باکیفیت دارای دوام بهتری هستند و تمیز کردن آنها راحت‌تر می‌باشد همیشه احساسی از پاکیزگی و نشاط را برای مراجعه‌کنندگان به وجود می‌آورند ازاین‌رو احساس اعتماد مشتری به نظافت محیط بیشتر می‌شود.

2چه نوع چیدمان و ترکیب رنگی برای دکوراسیون کلینیک زیبایی بهتر است؟

قبل از انتخاب وسایل ضروری برای یک چیدمان مناسب در مکان‌های موردنظر باید از اصول مناسب پیروی کرد. مشورت با یک متخصص می‌تواند گزینه‌های مناسبی را در اختیار شما قرار بدهد. به‌عنوان‌مثال ترکیب رنگی هماهنگ برای قسمت‌های اصلی شامل دیوارها و کف‌پوش‌هایی که بارنگ آرامش‌بخش پوشانده شده‌اند در ایجاد احساس صمیمیت و امنیت در بیماران نقشی مهم دارد. در انتخاب مبلمان و چیدمانی که به‌نوعی با راحتی و آسایش بیماران و مراجعه‌کنندگان سروکار دارند باید دقت کرد که نشیمن مناسب و کافی وجود داشته باشد و از طیف رنگ‌هایی استفاده شود که غالباً با ترکیبی از سفید و سبز پوشیده شده‌اند تا محیطی آرام خلق شود. ترکیب رنگ‌های درخشان به همراه رنگ سفید می‌تواند فضایی دل‌نشین و خاص به‌ویژه برای داروخانه‌ها خلق کند و به محیط شخصیت بدهد.

3چگونه یک دکوراسیون متمایز نسبت به رقبا خلق کنیم؟

یک عامل مهم در تغییرات دکوراسیون متفاوت در هر مکان توجه به کاربری آن با توجه به سن و سال و روحیه افرادی می‌باشد که با مکان موردنظر به هر نحوی ارتباط دارند. تغییرات اساسی برای خلق یک دکوراسیون منحصر به فرد شامل تغییر پوشش دیوارها، کف و سقف می‌شود و رنگ‌آمیزی مطلوب با ترکیبی از دیوار پوش های جدید فضایی خارق‌العاده ایجاد می‌کند.