تجربه بازسازی و توسعه داروخانه از زبان دو داروساز در خارج از کشور:

ما اخیراً به شکل چشمگیری داروخانه را بازسازی کردیم. به نظرمان ما را برای موفقیت‌های آینده آماده می‌کند و حس رقابت بیشتری در ما ایجاد می‌کند. ما به‌عنوان داروسازهای مستقل می‌دانیم که تغییرات زیادی در بازار داروخانه‌ها در شرف انجام هست. می‌خواهیم وقتی این تغییرات اتفاق می‌افتد آماده باشیم و بتوانیم رقابت کنیم.

“گروه معماران شهرآرا متخصص در اجرا دکوراسیون داروخانه و مراکز پزشکی”

تماس با کارشناسان گروه معماران شهرآرا جهت دریافت مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه
۲۶۱۴ ۶۹۹ ۰۹۱۳

با تکمیل فرم درخواست مشاوره، کارشناسان ما با توجه به درخواست ارسالی، با شما تماس خواهند گرفت.
فرم درخواست مشاوره

راهکار شماره یک

از رشد کردن نترسید

نهصد هزاردلاری که برای بازسازی و گسترش داروخانه هزینه کردیم را به چشم یک سرمایه‌گذاری می‌بینیم. باید از جریان نقدینگی آگاه باشید و تعهدات بدهی‌ها را به‌درستی مدیریت کنید تا وقتی‌که یک بازه زمانی مناسب رو در نظر گرفته باشید می‌توانید به‌سرعت موفق باشید و نرخ بازگشت را به حداکثر برسانید.

راهکار شماره دو

کسب‌وکارتان را هوشمندانه گسترش بدید

ما ساختمان بغلی را خریدیم و دیوارهای مابین را خراب کردیم و با این کار 2000 فوت مربع فضای اضافه فروشگاهی هم‌سطح با خیابان به دست آوردیم و همچنین انبار خیلی با ارزشی را به دست آوردیم. موقعیت مکانی عالی بود فقط می‌خواستیم مطمئن بشویم که مدرن هستیم و در آینده مطابق مد روز به نظر میاییم.

راهکار شماره سه

اگر داروخانه خوب فروش دارد، آن را گسترش بدهید

ما مساحت داروخانه را دویست و پنجاه‌درصد افزایش دادیم. حالا می‌توانیم به شکل منطقی‌تر و با ساختار بهتری کارها را انجام بدهیم و رشد کنیم.

راهکار شماره چهار

سردر فروشگاه را گسترش دهید

هر قسمت از سردر فروشگاه ما نورپردازی مخصوص خودش را دارد. ما می‌خواستیم این حال و هوا را به وجود بیاوریم تا کسانی که از شهر می‌آیند، حس آشنایی داشته باشند برای همین برخی از تجربیات شهری‌ای که به آن عادت دارند را به بخش روستایی آوردیم و همین‌طور می‌خواستیم افراد محلی‌ای که کل سال از ما حمایت می‌کنند، جایی برای خریدکردن داشته باشند که هر چیزی لازم دارند را داشته باشد، چیزی که به آن افتخار کنند. یکی از بخش‌های بزرگی که در آن سرمایه‌گذاری کردیم بخش لوازم آرایشی بود. اندازه‌اش را دوبرابر کردیم متخصصین زیبایی نیمه‌وقت و تمام وقتی را استخدام کردیم تا واقعاً روی این بخش در فروشگاه تأکید کنند.

راهکار شماره پنج

راه‌های درآمدزایی جدید ایجاد کنید

کاری که ما کردیم این بود که یک فضای دویست و سی فوت مربعی را برای عکاسی اضافه کردیم که یک بخش جدیدی برای فروشگاه ما بود. می‌خواستیم بخشی از آن موج باشیم و مشتری‌ها بتوانند عکس‌هایشان را بیاورند و با ماشین‌ها بازی کنند. تقویم و کارت‌پستال درست کنند و کارهای خیلی جالبی که حالا می‌توانید با بازی‌های الکترونیکی دیجیتالی انجام بدید.