image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

نوع پروژه: درمانی (مطب و رادیولوژی) زمان پروژه: خرداد ۱۳۹۷ به مدت یک هفته آدرس پروژه : اصفهان،خیابان توحید در این پروژه با توجه به اینکه، مطب امکان تعطیلی زیاد را نداشت محدودیت زمانی چالش اصلی بود که بازمان بندی مجموعه در جهت آماده‌سازی مقدمات پروژه نظیر طراحی و بحث اجرایی (برش) تا زمان قبل از تعطیلات خرداد،سه روز از تعطیلات استفاده شد و سه روز هم از زمان فعالیت مطب به بحث بازسازی اختصاص داده شد و یک روز هم جمعه که مجموعاً بحث نصب و اجرا این پروژه یک هفته به طول انجامید و فقط سه روز کاری از مطب درگیر شد و منجر به تعطیلی شد.


روند طراحی در شهرآرا بدین گونه است که برای تصمیم‌گیری راحت‌تر کارفرما پکیج‌های طراحی مختلفی در اختیار مراجعه‌کننده قرار می‌دهد و کارفرما می‌تواند انتخاب کند که نیاز به چند طرح پیشنهادی برای محل خود دارد، عکس زیر یکی از طرح‌های پیشنهادی برای رادیولوژی توحید است. که زیبایی بیشتری هم نسبت به طرح اجراشده دارد ولی با توجه  به تصمیم کارفرما که محدودیت زمانی و بودجه داشتند،این طرح انتخاب نشد.

طرح پیشنهادی طرح پیشنهادی.2 طرح پیشنهادی.3

کلیه کارهای مطب شامل: تعویض سقف و تبدیل آن به تایل های ۶۰*۶۰ که برای نورپردازی و روشنایی از تایل های سقفی استفاده کردیم و با توجه به اینکه مطب در زیرزمین بود و نور کمی دریافت می‌کرد، مشکل روشنایی به‌کلی حل شد و همچنین با استفاده از این متریال توانستیم سقف هلالی که در وسط مطب بود و دلیل آن راه‌پله طبقه بالابود را به خوبی پوشش دهیم .

تعویض سنگ و سرامیک ورودی، که سخت‌ترین کار از جهت زمان کمی در اختیار داشتیم و مسیر تردد بود و چون برای سرعت عمل در اجرا،تیم‌های دیگر اجرایی هم همزمان مشغول به‌کار بودند هماهنگی و نظم زیادی را طلب می‌کرد.

1نیکپور قبل و بعد قبل و بعد

tohid 2.

بازسازی و بندکشی کف ، ایجاد یک راه‌پله در پایان سالن که در شرایط قبل پله حدود ۳۵ سانتی‌متر بود و تبدیل آن به ۲ قسمت برای اینکه ارتفاع پله کم شود، باسازی دیوارها و رنگ آن در یک زمان ۲ روزه، اجرای کمد و میز کانتر و صندلی‌های انتظار که با توجه به اینکه از قبل آماده‌شده بود و فقط موضوع مونتاژ و نصب آن بود و جابجایی دوربین‌ها، برق‌کشی کل ساختمان تعویض شد ولوله کشی آب که از روی کار در زمان‌های قبل بود تبدیل به لوله‌کشی زیر کار شد که کلیه این فعالیت‌ها با برنامه‌ریزی دقیق در مدت یک هفته و البته با بهترین کیفیت انجام گرفت.

2نیکپور قبل و بعد

2نیکپور قبل پله پله ها قبل

tohid 3 tohid 4

tohid 5

Call Now Button
× ارتباط با مشاوران شهرآرا