image
image
image
image
image
image
image
image
image

 

طراحی مطب زیبایی دکتر پونه دورودی از اواخر اسفندماه ۹۷ شروع و قسمت اعظم اجرا در فرصت کم عید انجام شد.

نام پروژه: مطب پوست و مو دکتر دورودی               

متراژ: ۹۰ متر مربع

موقعیت: اصفهان، سه راه سیمین

وضعیت: اجراشده توسط گروه معماران شهرآرا

خانم دکتر دورودی عزیز از پزشکان خوش‌اخلاق، جوان و متخصص در رشته‌ی خود هستند که در روزهای آخر سال ۹۷ همراه با همسرشون با معرفی یکی از دوستان به شهرآرا اومدند! با قصد بازسازی و زیباسازی مطب که بیش از ۵ سال پیش اصطلاحاً دستی به سر و روی کار کشیده بودند! و الآن به فکر بازسازی اساسی افتاده بودند چراکه قصد گسترش خدمات رو هم داشتند و فضاهای موجود کافی نبود.

طراحی مطب زیبایی

  با تکمیل فرم صورت‌وضعیت، متوجه درخواست‌ها و نیازهای اصلی فضا شدیم. بنا بر نیازهای کارفرما اولویت اصلی زیباسازی فضای نشیمن و راحتی مراجعه‌کنندگان بود، متراژ ساختمان ۹۰ متر و ۳ فضا برای درمان‌های مختلف، که خب قطعاً سه فضا پاسخگو نیازهای مطب نبود با طراحی جدید فضاهای پرت حذف شدند و ۵ اتاق مجزا در نظر گرفته شد.

 

قبل از بازسازی مطب و اتاق دکتر

بهترین طراحی ممکن در کمترین زمان انجام شد و با در نظر گرفتن روانشناسی رنگ و سلیقه کارفرما از ترکیب رنگ غالب سفید و زرشکی استفاده کردیم.

بزرگ‌ترین چالش در این پروژه تخریب در روزهای اول سال یعنی عید نوروز بود که کلیه عملیات کف سازی، رنگ دیوارها، کناف سقف، نورپردازی و…. انجام شد. یعنی در اصل ۹۰ درصد پروژه در تعطیلات عید انجام شد.

میز دکتر، پذیرش و نشیمن مراجعه‌کنندگان در مرحله دوم انجام شد یعنی بعد از تعطیلات نوروز وتا آماده شدن میزها در مطب از میز و صندلی‌های موقت که فراهم کرده بودیم استفاده شد.

پذیرش مطب قبل از بازسازی

پذیرش مطب زیبایی بعد از بازسازی

طراحی مطب زیبایی

با توجه به خاص بودن میزها،برای ساخت از ام دی اف خام و رنگ اتومبیلی استفاده شده است.


قرار نیست بگیم که شهرآرا همه چی تموم هست و از هر لحاظی ما عالی هستیم چراکه این مورد در کمتر جایی دیده میشه ولی تمام تلاشمون رو می‌کنیم که همه نواقص رو برطرف کنیم و رضایت کارفرما رو داشته باشیم.به عنوان مثال مواردی مثل رنگ دیوارها مورد تأیید کارفرما نبود که مجدد توسط مجموعه انجام و تأییدیه از کارفرما گرفته شد. طراحی مطب زیبایی دکتر دورودی مثل خیلی از پروژه‌ها همراه با سختی‌هایی بود ولی به لطف خدا و همکاری افراد زیادی به‌پایان رسید.

ممنون از اعتماد پزشکان عزیز

مصاحبه با دکتر دورودی

Call Now Button
× ارتباط با مشاوران شهرآرا