image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

طراحی رادیولوژی نجف آباد ملت

رادیولوژی ملت

موقعیت:اصفهان،نجف آباد                                                            وضعیت:اجرا شده توسط گروه معماران شهرآرا                                                            متراژ:۱۵۰متر مربع

رادیولوژی و سونوگرافی ملت در اواخر سال ۹۷ با مراجعه پزشکان مرکز(خانم دکتر نصری فر و آقای دکتر داوری) در دست اقدام قرار گرفت.و از طریق دکتر رستمی  که سال قبل در طراحی و اجرا داروخانه با ایشون همکاری داشتیم،با مجموعه شهرآرا آشنا شده بودند! و برای ما بسیار خوشایند هست که دکتر رستمی از مجموعه ما رضایت داشتند و ما رو معرفی کردند.

بازدید از فضا و بررسی وضعیت

بازدید اولیه از فضا انجام شد با کارکنان صحبت کردیم که دقیقاً متوجه بشیم مشکل اساسی فضا چیه و چه چیزی باعث شده که به فکر بازسازی بیفتند.! و به این نتیجه رسیدیم که قدیمی بودن فضا مشکل اصلی نیست.بلکه مشکل اصلی که باعث اذیت کارمندان و مراجعه‌کنندگان بود تهویه بود.قطعاً می دونید اگر فضایی مخصوصاً مراکز درمانی تهویه مناسب نداشته باشند، منتظر موندن و کار کردن در این شرایط چندان آسون نیست.و مشکلاتی مثل سردر، خستگی مداوم،بی‌حالی و… بوجود میاد. ازنظر تیم ما اولویت در ایجاد تهویه مطبوع بود و بعد بازسازی و زیباسازی فضا، چراکه اعتقادداریم مشکل یک فضا باید اساسی حل شود و میدونستیم که با بازسازی و زیباسازی مشکل همچنان باقی ست .و باز حال کارمندها و مراجعه‌کننده‌ها خوب نمیشه! و البته راضی کردن کارفرما برای ایجاد تهویه مناسب کار چندان آسونی نبود چراکه هم ازلحاظ زمان‌بندی و هم بودجه کل پروژه تغییر می‌کرد.

تا شروع طراحی رادیولوژی و همچنین اقدامات اولیه مثل تایید گرفتن از نظام پزشکی،جابه جایی موقت و… شروع دقیق  اجرا  از شهریور ماه ۹۸ بود. مشکلات برای اجرایی کردن تهویه مناسب، مواردی مثل کوتاهی ارتفاع و زیرزمینی بودن ملک،بودجه و زمان کم بود.

تهویه در مراکز درمانی و رادیولوژی

 تا شروع طراحی رادیولوژی و همچنین اقدامات اولیه مثل تایید گرفتن از نظام پزشکی،جابه جایی موقت و… شروع دقیق  اجرا  از شهریور ماه ۹۸ بود.
مشکلات برای اجرایی کردن تهویه مناسب، مواردی مثل کوتاهی ارتفاع و زیرزمینی بودن ملک،بودجه و زمان کم بود.

با بررسی های زیاد توسط متخصصین این حوزه ،بهترین پیشنهاد استفاده از سیستم های سوپر فری مچ همراه با پانل های دیواری و همچنین برای سالن انتظار اسپلیت کاستی فرشمن  بود.با اجرایی شدن این طرح به کلی مشکل تهویه فضا حل شد.
قبل از بازسازی همه جوانب رو بسنجید و بعد دست به اقدام بزنید.

در فضاهای پرتردد مثل رادیولوژی،آزمایشگاه،کلینیک و بیمارستان نباز به ورود هوای تازه داریم که باید جدا از سیستم خنک‌کننده و گرمایشی دیده شود که به این موضوع کمتر دقت شده است،حتی در فضاهایی که اخیراً بازسازی شدند! به همین دلیلِ که ممکنه بعد از بازسازی یک فضا شاهد اثر خوب در عملکرد افراد حاضر در اون فضا نباشید.

عکس های بعد از اجرا و افتتاح رادیولوژی به زودی در سایت قرارمیگیرد.

رادیولوژی و سونوگرافی ملت در اواخر سال ۹۷ با مراجعه پزشکان مرکز(خانم دکتر نصری فر و آقای دکتر داوری) در دست اقدام قرار گرفت.و از طریق دکتر رستمی که سال قبل در طراحی و اجرا داروخانه با ایشون همکاری داشتیم،با مجموعه شهرآرا آشنا شده بودند! و برای ما بسیار خوشایند هست که دکتر رستمی از مجموعه ما رضایت داشتند و ما رو معرفی کردند.

بازدید از فضا و بررسی وضعیت
بازدید اولیه از فضا انجام شد با کارکنان صحبت کردیم که دقیقاً متوجه بشیم مشکل اساسی فضا چیه و چه چیزی باعث شده که به فکر بازسازی بیفتند.! و به این نتیجه رسیدیم که قدیمی بودن فضا مشکل اصلی نیست.بلکه مشکل اصلی که باعث اذیت کارمندان و مراجعه‌کنندگان بود تهویه بود.قطعاً می دونید اگر فضایی مخصوصاً مراکز درمانی تهویه مناسب نداشته باشند، منتظر موندن و کار کردن در این شرایط چندان آسون نیست.و مشکلاتی مثل سردر، خستگی مداوم،بی‌حالی و… بوجود میاد. ازنظر تیم ما اولویت در ایجاد تهویه مطبوع بود و بعد بازسازی و زیباسازی فضا، چراکه اعتقادداریم مشکل یک فضا باید اساسی حل شود و میدونستیم که با بازسازی و زیباسازی مش

Call Now Button
× ارتباط با مشاوران شهرآرا