موقعیت: اصفهان - زرین شهر
نام پروژه: رادیولوژی دکتر رجبی
وضعیت: گروه معماران شهرآرا
زمان و مدت اجرا: زمستان97 -دوماه

طراحی رادیولوژی دکتر رجبی یکی از پروژه هایی که در اواخر سال ۹۷ طراحی و اجرا شد،با در نظرگرفتن ضوابط طراحی و استانداردها و همچنین محدودیت در زمان و بودجه طراحی و اجرا در بهترین حالت انجام شد.

طراحی رادیولوژی دکتر رجبی با مساحت ۱۳۰ مترمربع است .

رجبی 3 1024x618 1 رجبی 2 1024x618 1

با توجه به مذاکرات اولیه ،فضای پذیرش برای ایشان اهمیت ویژه‌ای داشت و تیم طراحی با در نظر گرفتن این الویت طراحی رادیولوژِی را انجام دادند و درطرح ازلحاظ نورپردازی و فضاسازی باتوجه به محدودیت ها بهرین ایده ها اجرا شد . برای مثال نشیمنی که به‌صورت یک تکه و ازلحاظ بصری جذابیت دارد را طراحی کردند.

روند پیشرفت پروژه :

رجبی 4 1024x618 1 رجبی5 1024x618 1

ازآنجایی‌که امر بازسازی به شکل مناسب و تغییرات دکوراسیون داخلی برای یک مطب نیاز به خلاقیت و برنامه‌ریزی دارد کارشناسان متخصص ما می‌توانند با تجزیه‌وتحلیل دقیق اطلاعات و برقراری ارتباطات گرافیکی مناسب در این حوزه بهترین‌ها را ارائه نماید. هدف از اجرای حرفه‌ای و ایده آل درزمینه دکوراسیون داخلی جلب رضایت مشتریان و پاسخگویی درست به نیازهای آنها می‌باشد.

استفاده از اشیا و احجامی که لذت‌بخش و سرگرم‌کننده هستند مانند انواع گیاهان و آکواریوم سبب می‌شود که ذهن مراجعه‌کنندگان از درد منحرف شود و آرامش پیدا کنند. در یک دکوراسیون داخلی مطلوب کاربرد آثار هنری مانند انواع مبلمان بارنگ آرامش‌بخش که راحت هستند و با انواع عکس‌ها و ایده‌هایی که با کاربرد رنگ‌های آرامش‌بخش همراه می‌باشد می‌تواند بیماران راکمی آرام‌تر کند.

مصاحبه بادکتر رجبی و روند مجموعه شهرآرا
Call Now Button
× ارتباط با مشاوران شهرآرا