داروخانه، یکی از مراکز مهمی است که روزانه برای رفع نیاز دارویی، درمانی و بهداشتی به آن مراجعه می‌کنید. همچنین از ضروری‌ترین مغازه‌ها در سطح شهر به حساب می‌آید که دارو و لوازم ضروری آرایشی- بهداشتی را به دست مردم می‌رساند.
بنابراین، طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه از اهمیت بسیاری برخوردار است.

طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه در شیراز

اگر می‌خواهید برای دکوراسیون داخلی داروخانه یک طرح مناسب و البته شیک و مدرن ارائه دهید، باید همه جوانب را در نظر بگیرید و به نکات مهم و اساسی در این زمینه توجه داشته باشید.
طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه در شیراز
از جمله عوامل موثر در طراحی داخلی داروخانه بر اساس متراژ آن عبارتند از:
• جنس، طرح و رنگ قفسه‌ها
• نورپردازی
• پیشخوان داروخانه
• طرح سقف داروخانه
• طرح و مدل کف داروخانه
• دیوارهای داروخانه

گروه معماران شهرآرا با سابقه چندین ساله خود در زمینه اجرای دکوراسیون داخلی داروخانه ها، با استفاده از تیم متخصص و پرانرژی دهکده دیزاین فعالیت خود را به‌صورت گسترده در حوزه دکوراسیون داخلی داروخانه ها و مراکز پزشکی در سراسر کشور فعالیت می کند و پروژه های بسیاری در دیگر شهرها به غیر از اصفهان اجرایی نموده است. جهت ارتباط با کارشناسان شهرآرا و دریافت مشاوره از طریق راه های زیر اقدام نمایید.

گروه معماران شهرآرا متخصص در اجرا دکوراسیون داروخانه و مراکز پزشکی

call-center

تماس با ما

تماس با کارشناسان گروه معماران شهرآرا جهت دریافت مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه
consulting

فرم درخواست مشاوره

با تکمیل فرم درخواست مشاوره، کارشناسان ما با توجه به درخواست ارسالی، با شما تماس خواهند گرفت.

اهمیت طراحی داروخانه مدرن درشیراز

چرا طراحی داروخانه‌ای مدرن و زیبا اهمیت دارد؟ از نظر کارشناسان، یک طرح خوب و همه جانبه سبب عملکرد بهتر، جذب بیشتر و در نتیجه فروش و درآمد بالاتر می‌شود.
پس افرادی که قصد دارند یک طرح حرفه‌ای برای دکوراسیون داروخانه ارائه دهند، به تمام نکات مهم و اصلی باید توجه داشته باشند.
داشتن ایده و خلاقیت برای طراحی دکوراسیون داروخانه یکی از موارد مهمی است که باید مد نظر داشته باشید. همیشه داشتن ایده‌های جذاب و ذهن‌های خلاق، می‌توانند به ما در طرح و برنامه‌ریزی‌ها کمک کنند.

طراحی پیشخوان داروخانه در شیراز

پیشخوان داروخانه مکانی است که شما نسخه خود راتحویل می‌دهید و یا قصد دارید سفارش خود را ثبت کنید.
برای طراحی قسمت پیشخوان داروخانه به موارد زیر توجه کنید:
• برای راحتی و دسترسی سریع‌تر باید قسمت کانتر از صندوق مجزا شده‌ باشد. این کار باعث می‌شود زمان زیادی صرف نشود و شلوغی در محیط داروخانه ایجاد نشود.
• رنگ پیشخوان باید روشن باشد.
• جایگاه مناسب و دید خوبی داشته باشد.
• ارتفاع و طراحی پیشخوان باید استاندارد باشد، تا مشتری با کارکنان ارتباط بهتری برقرار کند.

خرید و سفارش قفسه داروخانه در شیراز

هر فروشگاهی برای عرضه محصولات خود، از یک سری قفسه استفاده می‌کند؛ تا محصولات به طورمنظم چیده شوند و محل قرارگیری هر کدام مشخص باشد و همچنین گروه خدمات، راحت‌تر محصولات را به دست مشتری برسانند. شما با این کار در زمان نیز صرفه جویی خواهید کرد.

یکی از مهم ترین نکات که در قفسه بندی داروخانه باید مورد توجه قرار داد، طراحی دقیق آن هاست. باید بتوان اجزای قفسه بندی‌ها را به راحتی از هم جدا کرد و به سرعت دوباره آن ها را پیکربندی کرد. معمولا برای ساخت این قفسه‌ها از جنس‌های مختلفی مثل چوب، لمینت چوب، پلاستیک یا فلز استفاده می‌شود.

شما برای خرید قفسه داروخانه، باید نکات زیر را در نظر بگیرید:
۱- جنس و رنگ قفسه
۲- طول و عرض مناسب برای گذاشتن دارو‌ها و اجناس دیگر
۳- توجه به هزینه قفسه‌ها

 

لازم به ذکر است، در طراحی داروخانه، ایجاد نمایی روشن و منظم است که؛ در بیننده حس نظافت و تمیزی را القا می‌کند. در اغلب داروخانه‌ها از قفسه‌هایی به رنگ روشن و غالبا سفید استفاده می‌شود. این رنگ، علاوه بر القای حس تمیزی، فضا را نیزبزرگ‌تر نشان می‌دهد.

امیدواریم این مطالب و موضوعات مهم به شما کمک کرده باشد، تا بتوانید یک طرح خوب و مناسبی برای داروخانه خود ارائه دهید.

Call Now Button
× ارتباط با مشاوران شهرآرا